poniedziałek, 19 lipca 2010

Niekoniecznie dla krawcowej / Not Necessarily For A Dressmaker

Zachwyt papierami The Thrift Shop trwa, a idealnie pasują mi do nich stemple "Paper Girl" (były w E-crafcie, ale już się skończyły :-( ) I tak powstała karteczka niekoniecznie dla krawcowej - zachęcająca do puszczenia wodzy fantazji :-))
I'm still enchanted with The Thrift Shop papers, and I think "Paper Girl" stamps match them perfectly! And so I made a card, not necessarilly for a dressmaker  - encouraging to let your imagination run away with you :-)Kradnę chwile, żeby cokolwiek zrobić, zresztą pewnie niedługo będę zmuszona spakować warsztat na czas nieokreślony - za to przenoszę się do pokoiku dzieci, które dostaną nowe lokum :-) Co prawda 7 m2 trudno nazwać pracownią pełną gębą, ale przynajmniej będę miała osobny kącik i nie będę się przejmować, że znowu rozłożyłam majdan na podłodze i nie ma gdzie nogi postawić ;-)) Byle przeżyć najbliższe dwa miesiące remontu...

14 komentarzy:

Mrouh pisze...

Wyobrażam sobie... co to będzie jak juz będziesz miała swoja mini bo mini, ale pracownię! Się będzie działo, skoro teraz dzieje się tak! Bardzo mi się podoba:-)

Elena Litvinova pisze...

very nice!

coco.nut pisze...

też mnie czeka remont, mój warsztat już w pudłach, żeby cokolwiek znaleźć przeszukuję praktycznie wszystko, ech... ale potem będzie super!

a kartka świetna! :)

rosaliaa pisze...

oli karteczka jest rewelacyjna, u ciebie jak zawsze stylowo i elegancko. a co do remontu, możemy sobie podać ręce - ja na stare lata wróciłam do rodziców, bo u nas nie da się mieszkać

Kitty pisze...

Śliczna kartka, też się zachwycam tymi papierami i szkoda mi je pociąć ;)

paulisia pisze...

ojej! ale cudowna, gustowna karteczka! mistrzostwo jak zwykle!!!

Lili pisze...

cudna, przecudna! jak ty to robisz...

JaMajka pisze...

Przepiękna kartka, cudnie starociowy klimat!

kot pisze...

wspaniała!

ankan pisze...

Świetna karteczka !

mamuta pisze...

Karteczka bardzo stylowa i pomysłowa!!

Mój pokoik scrapowy ma dokładnie taki sam metraż :) i do tego na jednej ścianie jest szafa zabudowana i jest super, wszystko na wierzchu i jak ktoś przychodzi to tylko zamykam drzwi i posprzątane :))

a my remont przełożyliśmy na następny rok ...

Arte Banale pisze...

Czasami zdarzają się prace, które chciałabym "przygarnąć" jako swoje i ta jest właśnie taka! Idealnie w moim guście, piękna!

kigabet vel Ki pisze...

świetna praca ... ta mnogość elementów i detali super !!!

Magda pisze...

Super!Bardzo fajny pomysł!