wtorek, 14 grudnia 2010

Śnieżnie, mroźnie, świątecznie

Bardzo lubię śnieg! Ale nie wtedy, kiedy pada bez przerwy, od kilku dni, nie pozwalając na normalne poruszanie się po mieście ani zrobienie zdjęć. Od razu więc przepraszam za ich kiepską jakość.
I love the snow! But not when it snows for days, not allowing to move freely around the town or take decent photos. So I apologize for the poor quality of them.

Oto kolejna porcja inspiracji dla Craft4You - wszystkie prace powstały przy użyciu papierów z zestawu Święta Eskimosów, a konkretnie tych zielono-niebiesko-białych, które to kolory bardzo kojarzą mi się z mrozem, zimą i Świętami :-)
Here's another portion of inspiration for Craft4You - in all creations I use papers from the "Święta Eskomosów" kit, partcularly those green-blue-white ones, as the colours look so frosty and wintery to me :-)

- LO z pierwszą sankową przejażdżką Kuby / Kuba's first sleigh ride:

 
 


oraz kartki retro: / retro cards
- z aniołem: / with a die-cut angel:
 
 
 
  
- z dzieciakami, podziwiającymi choinkę i wypatrującymi prezentów :-) / and kids admiring the Christmas tree and looking for presents :-)
 
 
 

Czas najwyższy zrobić jakiś porządek w pokoju - bo mam już meble! :-)
And now it's time to clean up a bit - I've got furniture in my room!

6 komentarzy:

Monika pisze...

Prace sliczne:) Jak zwykle idealnie skomponowane. I zdobienia brokatowe, które dodają im świątecznej elegancji:) no to teraz czekamy na zdjęcia mebli:))

kobens pisze...

o mamusiuu!! te kartki są przecudne!!!!!!!!

KOLOROWY ptak pisze...

Cudowne! Taka piękna kolorystyka! Magiczna!

coco.nut pisze...

jakie ładne wszystko!!!

Hala pisze...

Śliczności.

Gosik pisze...

przesliczne, zimowe LO :)