wtorek, 12 lipca 2011

Wariackie lato / Playful Summer

No, nareszcie pogoda taka, jak lubię: bez upału, a na tyle ciepło, by cieszyć się spacerami i szaleństwem na rowerze i hulajnodze, co też skrupulatnie czynimy (tzn. chłopcy, ja nie posiadam jednego ani drugiego). W związku z tym nieco mniej prac, ale nie oznacza to, że nic nie robię, o nie! Dzisiaj na przykład - od razu dwa projekty:
Well, finally the weather I like: not heat but warm enough to enjoy walks and riding bikes and scooters, which of course we do every day (I mean the boys, I don't have either). Thus a bit fewer projects, but that doesn't mean I'm workless, no no! For instance today - two projects:

- dla Craft4You - LO porządkowy, z mixem produktów z pudelka projektanckiego, a to w związku z wielkimi porządkami w sklepie ;-))
- a "clearing" LO for Craft4You, using mix of my DT stuff, also because of the great clearing in the store ;-)- alterowany album na zdjęcia na kolejne wyzwanie The Scrap Cake. Gotowy album pomalowałam farbą akrylową i okleiłam papierami z kolekcji Lato nad morzem, i wyciętymi z nich elementami, tworzącymi na okładce "widoczek" ;-))
- an altered photo album for the new The Scrap Cake challenge. I painted a ready-made photo album with yellow acrylic paint an covered it with various papers from Summer At the Seaside collection, and elements cut out from those papers that form a new "scene" ;-)


Zachęcam do udziału, można wygrać dwie najnowsze kolekcje TSC :-)
I encourage you to join in, two newest collections are for grabs :-)

2 komentarze:

Gosik pisze...

sliczne prace :)

karteczkomania pisze...

jesteś jedną z moich ulubionych polskich skraperek :) bardzo lubię twój styl! pozdrawiam serdecznie :) kamila