wtorek, 2 sierpnia 2011

Kartkowy niezbędnik / A Card Must-Have Pack

Zdarza się Wam czasem, że wpada koleżanka, albo siostra, albo ktoś inny i pyta: "Potrzebuję jakiejś kartki, na już, masz coś?" Mnie tak, szczególnie moja siostra celuje w tego typu akcjach. By się więc zabezpieczyć na taką okazję, pomyślałam o czymś w rodzaju kartkowego niezbędnika - zestawu kartek, które po prostu trzeba mieć pod ręką :-))
I tak powstały kartki, wszystkie z papierów Girl's Paperie - w ramach inspiracji projektanckich dla Craft4You:
Does this ring a bell - your friend, or sister, or somebody else, drops in and asks: "I need a card, now, do you have anything?"?? It happens to me sometimes, especially my sister is a master of such actions ;-)) Therefore, to protect myself against the situation, I thought of making something like a card must-have pack - a set of cards I need always at hand :-))
And so I made a couple of cards using Girl's Paperie papers - within my DT duties for Craft4You:


I każda z osobna:
And each one separately:
Jak na razie niezbędnik trochę skromny, ale od czegoś trzeba zacząć ;-)) Jak myślicie, jakie jeszcze kartki koniecznie trzeba mieć??
At the moment my Must-Have Pack is quite mediocre, but at least it's SOME beginning ;-)) What other cards do you think you must have?

18 komentarzy:

KOLOROWY ptak pisze...

piękne! świetny pomysł z tym niezbędnikiem :)
może jeszcze kartki z okazji chrztu św? albo na 18 czy też inną okrągłą rocznicę :)

pozdrawiam serdecznie

Asia pisze...

mój niezbędnik jest ogromny, pewnie dlatego, że tworzę tylko do szuflady ;) myślę, że przyda się kartka 'narodzinowa'(w razie gdyby dziecko się urodziło za wcześnie :D)

wiosanka pisze...

Jakie piękne!!!! Takie delikatne i romantyczne!
To może jeszcze coś w męskim klimacie, dla faceta? I na rocznicę ślubu?

Lili pisze...

hmmm, to co, mogę wpaść? urodzinową potrzebuję:)

Unknown pisze...

Taką urodzinową ale dla maluszka, na roczek np, faktycznie 1 męska i z okazji chrztu lub narodzin, może jakaś jubileuszowa tak żeby tylko cyfrę dołożyć.

vivi22 pisze...

Oliwiaen, kartki cudne :)

Сюта pisze...

прекрасные работы!

Anonimowy pisze...

Woooow cudne karteczki,wszystkie bardzo mi się podobają !!

coco.nut pisze...

Oli, czy ty wiesz, że ja od dawna myślę o stworzeniu takiego właśnie zestawu pierwszej pomocy kartkowej??? tylko u mnie skończyło się na planowaniu póki co ;)

karki twoje to w każdym razie jak zwykle mistrzostwo, są przecudne!!!

Rae pisze...

A ja mam taki zestaw :) Uzupełniam sobie na bieżąco wyzwaniami.

A karteczki bardo ładne ;)

Mimowolne Zauroczenia pisze...

Piękne kartki, i pomysł z niezbędnikiem świetny.

Scraperka pisze...

śliczności:)))

Asia pisze...

Są przepiękne!Od pewnego czasu sama staram się mieć kilka karteczek "w zanadrzu"...oj to się przydaje :) Ale Twoje są po prostu zachwycające, brak mi słów....

Anonimowy pisze...

Niezbędnik moze skromny w ilość, ale za to jakościowo przepiękny :)!

Pozdrawiam

Gocha pisze...

Wow! Kartki są niesamowite, a ta z motylkiem to cud natury ^^ ! Też myślałam o takim niezbędniku bo zawsze to lepiej mieć kilka kartek schowanych niż potem robić na szybkiego ;)

moja artissima pisze...

Świetny pomysł z tym niezbędnikiem:) U mnie zawsze znajdą się narodziny dziecka i urodzinowe, lecz w bardziej okrojonych wersjach:) Pozdrawiam i nie mogę się napatrzeć:)

Irena Rysa Maciąg pisze...

na z niebieską wstążką jerst przepiękna
dwie pozostałe też śliczne
też mam kilka awaryjnych;)

Nowakowa pisze...

na ślub to zawsze trzeba mieć, urodzinowa, taka z podziękowaniem i dla mam kilka kartek. u mnie dobrze schodzą te miłosne kartki i ślubne. ostatnio poproszono mnie o zrobienie kilku jako podziękowania za coś. twoje karteczki piękne. jesteś pewnie dla wielu kobietek inspiracją do pracy - z tego co widzę robisz ich dużo w trakcie tygodnia :) zatem nie rozpisuję się bardziej tylko pędzę do pracy :) pozdrawiam.