czwartek, 13 czerwca 2013

Miało być tak pięknie ;-) / It Was Supposed To Be That Lovely ;-)

Dzisiejszy mój post to ukłon w stronę wspaniałej grupy dziewczyn, które uczestniczyły w moim pokazie pod egidą Lemonade na sobotnim zlocie w Warszawie. Z założenia miało być przedstawienie różnych rodzajów pudrów do embossingu, kilku technik, a na koniec wykonanie taga z wykorzystaniem powyższej wiedzy. Ale jak się ma na to półtorej godziny...niemożliwe!! Dobrze, że zdążyłam opowiedzieć i pokazać wszystko, co chciałam, a uczestniczki były tak miłe, że uznały, że nie zmarnowały czasu ;-)) Ale do dalszej części zajęć też byłam przygotowana! Oto dowód - miałyśmy zrobić taga w tym rodzaju:
I dedicate my today's post to the group of great girls who attended my Lemonade-sponsored mini workshop at the National Scrapbooking Crop in Warsaw last Saturday. I intended to present various types of embossing powders, several techniques, and then we were to create a tag using that knowledge. But if you have just an hour and a half for all that...impossible!! Luckily I managed to talk about and demonstrate all I wanted to, and the ladies were sweet enough to say tehy hadn't wasted their time :-)) But I really was prepared for the second part of the workshop! And here's the proof - a tag I wanted my group to make:


Bazę taga stanowią papiery i dodatki z kolekcji Victorian Garden:
The background for the tag are papers and elements from the Victorian Garden collection:


Tu przykład stemplowania na UTEE:
Here's the UTEE stamping technique:


A tu technika embossing resist i napis embossowany ultradrobnym pudrem:
And here's the embossing resist technique and teh sentiment embossed with superfine ep:


Czas minął tak błyskawicznie, że o zdjęciu pomyślałyśmy, kiedy część grupy już wyszła! Ale jak widać, humory dopisywały :-)
The time passed so quickly we thought of the group photo when part of the group had actually left! But you can still see the broad smiles :-)


I jeszcze pozdrowienia dla obserwatorów i czynnych uczestników pokazu kolorowania Distressami dla Craft4You, ze szczególnym uśmiechem dla Reni oraz Ani z poddasza ;-)
Greetings for the observers and participants of my Distress inks colouring presentation for Craft4You, with a special smile to Renia and Ania z poddasza :-)


A brak czasu towarzyszył mi przez cały zlot - dopiero teraz, zaglądając na blogi, widzę, ilu stoisk nie odwiedziłam i ile osób przegapiłam! Do nadrobienia następnym razem :-))
Lack of time was my constant companion during the crop - only now, visiting your blogs, I see how many booths I didn't visit and how many people I didn't notice! To be compensated for next time :-))

5 komentarzy:

Justyna pisze...

Tag jest prześliczny..... pozdrawiam

Sylwia-eR pisze...

Uśmiecham się do makowej panienki-pozdrawiam- było bardzo miło podglądać Cię przy pracy i móc posłuchać tego co mówisz i jak chętnie dzielisz się swoją wiedzą: )

mru pisze...

śliczny tag :) a to serducho - cudo :) świetna technika :)

elpimpi pisze...

EXTRA!!! Cudne to serducho! Miło było Cię zobaczyć! :-)

Inka pisze...

miło wspominam kolorowanie z Tobą i uwierz mi -kontynuuję :)pozdrowionka!