środa, 22 kwietnia 2015

Together Is The Best Place To Be

Ciekawa jestem, jak długo to jeszcze potrwa, ale jak na razie moi chłopcy trzymają się razem. Oczywiście, zdarzają się drobne sprzeczki, wynikające z różnic (np. pedant Kuba dzieli pokój z bałaganiarzem Filipem), ale jeszcze nigdy nie doszło do poważnego konfliktu. Stąd moje layouty na ich temat są w zasadzie monotematyczne ;-)
I'm wondering how long it'd last, but so far my boys have kept togeher. Of course, there are minor arguments due to differences between them (e.g. pedantic Kuba shares a room with untidy Filip), but there hasn't been any serious conflicts yet. Thus my layouts about them are pretty similar ;-)


Tym razem połączyłam mój ulubiony pastelowy turkus nie tradycyjnie z czernią, ale z brązem - i myślę, że to połączenie jest równie udane :-)
This time I combined my favourite pale turqouise not with black, as usually, but with browns - and I think such combo is equally great :-)
Tytuł powstał z połączenia plakietki...
I made the title by combining the metal plate...


...z naklejkami z różnych zestawów:
...with stickers from various collections:


A może to mnie, wychowanej raczej w dziewczęcym towarzystwie, wydaje się niesłusznie, że chłopcy tylko się kłócą i tłuką? Jak to jest z Waszymi chłopakami? :-)
But perhaps I, raised in a rather feminine environment, just have the false assumption about boys constantly arguing and fighting each other? How about your boys? :-)

PS. Skorzystałam z kwietniowej mapki Primy - moje noworoczne postanowienie to raz w miesiącu brać udział w wyzwaniu, i wybrałam Primę, bo mają i mapki, i kolory, i jak na razie dobrze mi idzie ;-)) (noooo, z kolorami trochę gorzej...ale poprawię się! ;-))
PS. I followed Prima's April BAP sketch - my new year's resolution has been to participate in a challenge once a month and I chose Prima as they have both sketch and colour challenges and so far I've been doing good ;-)) (oh, well, not so good with colours, but I'll do better, I promise! ;-))

1 komentarz:

a.le kartka pisze...

Wspaniały scrap i piękna braterska miłość :)