niedziela, 31 stycznia 2016

You

W zeszłym roku nie udało mi się dotrzymać tego postanowienia - kolejne więc podejście ;-) Rzutem na taśmę - ale lepiej późno niż wcale, prawda? - LO do styczniowej mapki Primy:
Last year I didn't manage to keep this resolution - and so I'm trying again this year ;-) At the last moment - but better late than never, right? - my take on the Prima January BAP sketch:


Mapkę odtwarzałam z pamięci - i jak widać szwankuje ona mocno, bo nie jest to wierna realizacja, tak jak lubię. No cóż, starość nie radość ;-) 
I realised the sketch off the top of my head and clearly my memory is failing me as it's not a faithful representation, as I like. Well, age is a heavy burden ;-)

Journaling u mnie to wyrazy naniesione przy pomocy gesso i maski na inną maskę, tym razem tuszowaną:
I made my journaling by applying gesso to words from a stencil upon another stencil pattern, this time an inked one:


Zdjęcia zaś otoczyłam kompozycją kwiatową z dodatkiem elementów metalowych, drewnianych, kryształków i wycinanki z wykrojnika:
I decorated my photos with a flower cluster to which I added some metal and wooden elements, crystals and a die cut:
Rzut oka na smakowitą przestrzenność ;-) - nie ma mowy, by takie layouty upchnąć w albumie, więc przechowuję je teraz w pudełku...
Take a look at this yummy dimension ;-) - there's no way to squeeze such layouts into an album, so now I'm storing them in a box...


Miłego dnia!
Have a nice day!

1 komentarz:

Mona_63 pisze...

Wow, ale przystojniak rośnie... :)
A scrap świetny :)