sobota, 9 lipca 2016

Ślubnie w fioletach / Purple Wedding Cards

Tak, znowu fiolet. Nic na to nie poradzę, bo kolekcja Happily Ever After, z której powstały ślubne kartki na mój post dla the ScrapBerry's, głównie z fioletów się składa ;-) Na szczęście to delikatny, wrzosowy fiolet i całkiem miło się z niego tworzyło. Oto pierwsza kartka:
Yes, purples again. I can't help it, the Happily Ever After collection I made my cards from for my post for the ScrapBerry's features mainly purples ;-) Luckily for me, it's a delicate heather shade really nice to work with. Here's the first card:


Na koronkowym tle ułożyłam warstwowo wycięte kwiaty i dodałam ozdoby z masy i kryształowe serduszko. Turkusowa wstążka ożywia kolorem:
On the lace printed background I layered cut out flowers and added resin embellies and a crystal faceted heart:Na drugiej kartce wycięty z arkusza dodatków motyw ozdobiłam samodzielnie zrobionym kwiatkiem z kartonu:
On the other card the image cut out from the elements sheet is decorated with a handmade cardstock flower:
Kartki powstały z materiałów wchodzących w skład kitu sprzedawanego i prezentowanego przez kanał telewizji Create & Craft i wystąpiły w tym programie :-)
I made the card as samples to the kit that has been distributed and presented via the Create & Craft tv channel and were showcased in this programme :-)

7 komentarzy:

ewinka Nowa pisze...

Wrzosowy fiolet może i jest ale od niego odciąga uwagę piękna turkusowa wstążka ;-)))Wspaniała kartka :-)))

Joanna Jankowska pisze...

Ah, jak piękie :) I fiolety, Twoje nielubiane.... Wyglądają cudnie! :)

a.le kartka pisze...

Kartki śliczne! Mnie również urzekło polaczenie koloru wrzosowego i turkusu.

a.le kartka pisze...

Kartki śliczne! Mnie również urzekło polaczenie koloru wrzosowego i turkusu.

Nancy Dynes pisze...

I am so in love with your stunning cards! The soft lavender hues, layering, and pretty florals create romantic masterpieces! I always love visiting your blog and taking in all the eye candy!!
Hugs,
Nancy

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję!
Oj prawda, nie przepadam za fioletami...ale co zrobić, producent drukuje, projektant wykonuje ;-)) Cieszę się, że chociaż ten turkus w zestawie był!
Thank you so much Nancy, you always leave such sweet comments that really make my day!

Ludkasz pisze...

Śliczne!!!