piątek, 9 grudnia 2016

Together and Dream - Lemoncraft DT

Wszystko, co dobre, zbyt szybko się kończy...nie wiem, kiedy minęły te dwa lata projektowania dla Lemoncraft! Wydaje mi się, jakby dopiero kilka dni temu Ania zaprosiła mnie do zespołu. Wahałam się, bo należałam już do kilku DT w tamtym czasie, ale przekonała mnie i to była jedna z lepszych decyzji w moim scrapowym życiu :-) Świetny zespół, fantastyczne produkty, przemiła atmosfera - poważnie, zazdroszczę nowemu DT! Cieszę się, że postanowiłam wtedy spróbować, że byłam częścią tej marki, zespołu, choć z żalem uświadomiłam sobie, że przyszedł czas na ostatnie moje Lemoncraftowe inspiracje... Nie zwlekając więc - layout z najnowszej kolekcji Gossamer Blue:
All the good things come to an end too soon...I don't even know when the two years od designing for Lemoncraft passed! It seems like a couple of days ago Ania asked me to join the team. I can't say I was jumping in as I already belonged to several DTs at the time, but she was insistent and finally persuaded me and that was one of the best decisions in my scrapbooking career :-) A great team, fantastic products, the nicest atmosphere - I seriously envy the new DT! I'm so glad I decided to give it a try then, that I was a part of this brand, though I realised with sadness I'm to share my last Lemoncraft projects... So without further ado - a layout featuring the latest collection, Gossamer Blue:


Kolekcja skupia się na brązach i niebieskościach, do tego piękne kwiatowe wzory, murek, deski - jakby stworzona dla chłopaków, prawda? :-)
The collection focuses on browns and  blues, with beautiful flower designs, brickwall and woodboard patterns - as if designed for the boys, right? :-)

Oczywiście nie mogłam się zdecydować, który papier będzie najlepszym tłem - więc powstał i drugi layout :-) I tu w tle ułożyłam wszystkie arkusze, które rozważałam ;-))
Of course I couldn't make up my mind as to which paper use for the bacgkround - so I had to make another layout :-) And I placed pieces of all the papers I considered ;-))


Do kwiatów dodałam trochę metalowych ozdób, i przepiękną aksamitkę z zestawu wstążek do kolekcji:
I added flowers and some metal embellishments, and the gorgeous velvet ribbon from the collection ribbons set:
Nie zapomniałam też o odświeżonej wersji kolekcji Sercem Malowane - zapraszam jutro!
A tymczasem - miłego dnia :-)
I haven't forgotten the refreshed Heart Painted collection - do drop by tomorrow!
Until then - have a nice day

3 komentarze:

mosia pisze...

Piękne!

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję Gosiu! :)

izachica111 pisze...

Dwa lata szybko minęły ale kto wie - może kiedyś powrócisz :) Lubię Twoje scrapy.