wtorek, 14 lutego 2017

My Creative Scrapbook GD - Wish

Ostatnim projektem, jaki powstał - z resztek właściwie :-) - z lutowego kitu Limited Edition od MCS jest uniwersalna kartka:
The last project I made using - the leftovers, actually :-) - the February Limited Edition kit from MCS is this universal card:


Ostatnie kawałki papierów ułożyłam warstowo, podkreślając brzegi gazą, dodałam mini różyczki w rameczce, kokardkę i motylki - i już :-)
I layered the last pieces of papers, emphasising them with cheesecloth, added some mini roses in a frame, a lace bow and some butterflies and it was ready :-)
Bardzo miło pracowało się z określonym zestawem materiałów, było to wyzwanie, ale jakże przyjemne :-) Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze do tego wrócę! A swoją drogą, ciekawe, czemu w Polsce poza kilkoma przypadkami gotowe zestawy nie zyskały popularności. Jak myślicie, z czego to wynika?
It was really pleasant to work with a limited set of supplies. It was a challenge, yes, but so pleasant :-) I do hope to repeat it some day!

9 komentarzy:

ewinka Nowa pisze...

Piękna kolorystyka kartki :-) Gaza ,koronkowa kokarda i motyle dodały przestrzenności i lekkości kompozycji :-))) Pozdrawiam serdecznie :-)))

izachica111 pisze...

Świetna kartka - całkiem sporo prac powstało z tego kit'u.

Mój świat kolorów pisze...

fantastyczna kartka!

Ludkasz pisze...

Ależ ona piękna!

mosia pisze...

Jest przepiękna!

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję!
Iza - to prawda, najpierw bałam się, że mi braknie materiałów, ale jak już się rozpędziłam... ;-))

GosiaMachynia pisze...

Piękne !!

Arleta pisze...

wspaniała

IWA pisze...

Ale cudna! Uwielbiam takie kolory!