wtorek, 4 sierpnia 2009

Moja Babcia / My Grandma

LO do mapki Mumy z Piaskownicy - szczególny, bo z ostatnim wspólnym zdjęciem z moją Babcią, któa zmarła w zeszłym roku.
W pracy użyłam naklejek, liter i stempelka journalingowego z Polpompu, który już bardzo bardzo niedługo otworzy swoje internetowe podwoje :-))


An LO to Muma's scrapmap from Piaskownica - and also a special one, as it features the last photo with my Grandma, who died last year.
In the LO I used alphastickers, letters and a journaling stamp from Polpomp, that's going to open its online shop very very soon :-))8 komentarzy:

Encza pisze...

Świetny scrap, te złote dodatki nadają mu fajny charakter.
Pozdrawiam

Marsza pisze...

Widziałam Twoje prace na żywo i nie miałam śmiałości zagadać ale powiem że jestem i byłam nimi oczarowana! Bardzo mi się podobają!
Kiedyś dałam słowo że album 30x30 do końca roku zapełnię moimi pracami ale chyba się myliłam;*
Efekt spękania ostatnio mnie prześladuje, czy gdzieś znajdę kurs by takie cudeńko wykonać?

Oliwiaen pisze...

Marszo kochana, efekt spękań sam się wykonuje :-)Wystarczy użyć Crackle Accents albo Crackle Paint (tak jak na tym scrapie, to kolor Tarnished Brass-stare złoto): smarujeszz nimi dośc grubo, czekasz ok. pół godziny i już :-) Tutaj dodatkowo użyłam takich cieniutkich pazłotek do decoupage - poprzyklejałam, jak jeszcze farba była mokra.

K.C. pisze...

Piękny scrap, sentymentalny i wspomnieniowy.

Rydia pisze...

Piękny scrap,pięknie zachowane wspomnienia ,powiem szczerze ,że wzruszyłam sie być może dlatego ,że obie moje babcie już nie żyją ,a ja niestety nie posiadam ani jednego wspólnego zdjęcia z nimi.
Pozdrawiam :)

k_maja pisze...

piękny! I wartość emocjonalna nie do przecenienia!

hela-maria pipień [sadowska] pisze...

Oliwia przejrzałam oba Twoje blogi, z przerwami, bo nie da się ich ot tak przerzucić. Stwierdzam zgodność moich przekonań co do Twojej twórczości. Każdy jest wypracowany, staranny, świetne dodatki, doskonale skomponowane tworzą konkretną i piękną całość. Ujmujące wprost, no! Brawo!

ifciunia pisze...

Elegancja - francja :)