piątek, 5 marca 2010

Coś dla pań / Something For Ladies

Pamiętacie może zimowy domek, kuferek na brokaty czy manekin? Bazy do tych przedmiotów kupiłam w Scrapgalerii, bo tylko tam są dostępne. Podobnie jak brokat i mikrokulki Marthy Stewart, tekturowe elementy My Mind's Eye czy zapięcia do albumów Zuttera. Słowem, lubię tam zaglądać, bo zawsze uda się upolować jakąś perełkę. Kiedy więc otrzymałam propozycję projektowania dla sklepu, nie namyślałam się długo :-)) 
Do you remember my winter house, glitter case or the mannequin?I bought the bases in Scrapgaleria, that's the only online store in Poland where you can buy those. And also MS's glitter and microbeads, MME's chipboard elements or Zutter's closures. In a word, I like popping in on the shop and finding rare goodies. So when I got a DT offer, I didn't hesitate :-)


W ramach moich nowych obowiązków zrobiłam dwie karteczki na Dzień Kobiet - niby nikt nie świętuje, ale nie słyszałam, żeby jakaś kobieta wyrzuciła otrzymane w tym dniu kwiaty ;-)) Papier, kwiaty i ćwieki ze Scrapglaerii, stemple z napisami z Polpompu.
To fill my new DT duties I made two cards for the Women's Day - seemingly nobody celebrates this communist holiday, but I've never heard of a woman throwing away flowers received on that day ;-)) 
Paper, flowers and brads from Scrapgaleria, sentiment stamps from Polpomp.

 
  
  


 
  
 

Scrapgaleria ma jeszcze jedną ciekawą propozycję dla klientów - Produkt Tygodnia - radzę skorzystać!

PS. Wielki podziękowanie dla Miako za wycinanki na drugiej kartce - kształty na pierwszej pochodzą z papierów K&Company Faded China, z tyłu mają wydrukowane gotowe do wycięcia szablony!

9 komentarzy:

cyga pisze...

Bardzo romantyczne kartki podziwiam za cierpliwość w wycinaniu kształtów

mamajudo pisze...

Przepiękne!

Katharinka // Kasia Grzegorzewska pisze...

Piękne są!!!
:*

Ilona Zbieg pisze...

cudne
takie stylowe

Oliwiaen pisze...

Dziękuję bardzo! :-**

Cyga, kształty na pierwszej kartce są gotowe do wycięcia, nadrukowane z tyłu papierów :-)) W sumie powinnam o tym wspomniec w notce, już poprawiam :-*

rudlis pisze...

Gratuluję tak wspaniałych prac :)))
Miło mi będzie z Tobą współpracować:*

Anna Sulencka - Pompi pisze...

Śliczne są Maju !

Ludkasz pisze...

piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ludkasz pisze...

i oczywiście gratuluję zostania projektantką:)