niedziela, 26 września 2010

I znów rocznica / An Anniversary Again


Tym razem staż krótszy niż w poście poniżej, ale rocznica też optymistyczna, z przynoszącą szczęście siódemką :-)
This time the marital practice shorter than in the last post, but the anniversary is with the optimistic, lucky seven :-)


Bardzo lubię ten stempel, już kilka razy pojawiał się na pracach i pewnie ten nie jest ostatnim. Stemplowany bezpośrednio na papierze bazowym ("stara" Amber ILS), ptaszek podkolorowany Distressami i pokryty Crackle Accents.
I like this stamp a lot, I used it several times already and this one is probably not the last time. I stamped directly on dp ("old" version of ILS Amber), then coloured the bird a bit with Distress inks and covered it with Crackle Accents.Pryskać mgiełkami też bardzo lubię :-) Szkoda, że tylko raz w Świecie Pasji dostępny był jeden zestaw z mniejszymi buteleczkami, te duże są za duże, za drogie - a kolorów ciągle mam za mało ;-)
I like misting too :-)) Pity that only once, in Swiat Pasji, a single small bottle set was available - the big ones are too big, too expensive, and I still lack sooo many colours ;-)Pod etykietką ze wstążką mój najnowszy dziurkacz brzegowy prezentuje połowę swoich możliwości ;-))
Under the ribbon label my newest edger shows half of its beauty ;-)


A teraz wracam do pakowania manatek...
And now I'm back to packing our stuff....


PS. Od czego zależy, że w bloggerze dostępna jest ta cudowna opcja ładowania kilku zdjęć na raz?

11 komentarzy:

mamajudo pisze...

piękna kartka! i kwiatki jakie śliczne :)
a co do opcji dodawania kilku zdjęć, to zawsze pokazuje się miejsce tylko na jedno, trzeba kilka razy kliknąć "dodaj inny obraz" - o ile wiem inaczej się nie da :(

pasiakowa pisze...

Świetna jest ta kartka. Nie dość, że układ ma bardzo fajny, to szalenie podoba mi się jej stonowana kolorystyka :)

asica.p pisze...

Oli cudna a ja poproszę o info jaki to dziurkacz?

KOLOROWY ptak pisze...

Cudowna kartka! Stempelek uroczy! Całość niezwykle klimatyczna :)

Ludkasz pisze...

Piękna:)

Encza pisze...

Cudna kartka! Kolory i dodatki super!!!!!!!!!!! Co do ładowania zdjęć to szybciej jest jak w ustawieniach ustawi się nową wersję edytora ale trzeba załączać pojedyńczo.

Gosik pisze...

sliczna^^

Merrymaking pisze...

Cudnowna kartka, cudowna! Nic dodać, nic ująć :)Niestety teraz okrutnie zapragnęłam tego stempelka, a w portfelu pustki po zakupowych szaleństwach.

jolagg pisze...

Wspaniała kartka... a ptaszek cudowny

Mrouh pisze...

Piękna jest! znam chocomint przecież i wiem jaki ma kolor, ale na tej kartce kojarzy mi się z szarą blachą, z takimi cudownymi staroświeckimi akcesoriami jak osłonki na kwiaty na przykład... bardzo klimatyczna!

Oliwiaen pisze...

Dziękuję dziewczyny! Co do ładowania zdjęć, to już kiedyś tak było, ale bardzo krótko, że otwierało się okno i można było ładować po kilka zdjęć (z komputera) trzymając ctrl. Teraz znowu ta funkcja się pojawiła, mam nadzieję, że na dobre :-))

Asica - już podlinkowałam dziurkacz :-))