środa, 1 września 2010

Paryskie noce / Paris Nights


Remont trwa w najlepsze, ale z powodu pogody wszystko idzie wolniej, bo nic nie chce schnąć :-(( Pogoda nie sprzyja też tworzeniu - nic się nie chce, chyba tylko spać! 
Ale coś od czasu do czasu trzeba zrobić, dla oderwania od tej szaro-burej prozy życia ;-)) Tym razem sięgnęłam po tę kolekcję - jest tak elegancka! Wydaje się być stworzona do ślubnych kopertówek - i taką też zrobiłam.
The overhaul's in progress, but the weather makes everything slow down - the walls don't dry fast enough :-(( The weather doesn't favour creating either - I feel like sleeping all the time.
But from time to time one just needs to create something, just to tear oneself away from this dull greyish everyday life ;-) I took out papers from this collection - it's so elegant! It seems to be made precisely for wedding envelope cards - and so I made one.Następne już "się robią" :-))
Some more in the making :-)

11 komentarzy:

asica.p pisze...

śliczna jest!!!

Cookie pisze...

cudowna :)

Aśko pisze...

tez zrobilam dzis slubna kopertowke, zdjecia wkrotce :)
Twoja piękna!!!! :)))

Noomiy pisze...

na prawdę pasuje :) śliczna ta pocztówka! :)

Ludkasz pisze...

Bardzo elegancka:) Pięknie wyszła:)

pinki_ak pisze...

karteczka ma świetny klimacik - bardzo mi sie podoba!!!

Katarina pisze...

Przepiękna i niezwykle elegancka!!!

Bellisima pisze...

Ach cudenka! Witam serdecznie i zapraszam do moich...3 blogow:)na jednym z nich Świat Bellisimy jest pewna zabawa:) ...zapraszam właśnie Ciebie jesli pozwolisz:)

Ludkasz pisze...

zapraszam Cię do zabawy w "10"
:)

Paszczata pisze...

piekna^^

hania739 pisze...

Kopertówka jest śliczna.