wtorek, 22 lutego 2011

(nie)świąteczne inspiracje / Some (non)Christmas Inspriation

Ten tydzień w Craft4You upływa pod szyldem prac nieświątecznych, ale wykonanych z użyciem Bożonarodzeniowych papierów. Pomysł świetny, zwłaszcza, że zawsze z żalem odkładam do przyszłego roku te wszystkie śliczne papiery, których całą górę kupuję przed Świętami (a potem połowy nawet nie zdążę użyć, a Święta już mijają...).
This week on Craft4You's blog the DT present non-Christmas projects using Christmas papers. That's a great idea, especially that I always put away till next year all those beautiful designs (though I didn't manage to use even a half of them!).

Mnie w udziale przypadły papiery z kolekcji Holly Jolly My Mind's Eye, które uwielbiam bez względu na porę roku! Zrobiłam z nich przepiśnik:
I got My Mind's Eye Holly Jolly papers, which I love no matter the season! I made a recipe notebook:

 
 
 
 


... i kartkę. Pomysł z wydzieranym okienkiem zaczerpnęłam z LO Ingvild Bolme (z 2009 r, a więc nie ma go obecnie na jej nowym blogu) "My Sweet Little Heart Breaker" - tak mi się spodobał, że od tamtego czasu chciałam go wypróbować. 
...and a card. The idea of the torn window comes from Ingvild Bolme's LO "My Sweet Little Heart Breaker" (from 2009, so it isn't now on her new blog) - I loved it so much I knew I'd try it myself.

 
 
Oczywiście, Ingvild jest mistrzynią postarzanych brzegów, moje wyglądają dość topornie, ale nie tracę nadziei, że KIEDYŚ też tak będę umieć :-)))
Of course, Ingvild is a mistress of distressing edges, my look awfully undefined, by I still hope SOME DAY I'll be able to make them as she can :-)

13 komentarzy:

bossanova pisze...

ale cudo!!! groszki są świetne niezależnie od sezonu, a karteczka w wydzieranym okienkiem jest świetna!! a ja właśnie mam zaczętą pracę nieświąteczną z świątcznych papierów ;) telepatia scraperska czy co ;))

mamajudo pisze...

w życiu bym nie pomyślała, że to papiery bożonarodzeniowe :) pięknie je wykorzystałaś!

noomiy pisze...

notesik jest genialny.. :)

Unknown pisze...

Dokładnie zgadzam się z mamajudo, wcale nie widać świąt na przepiśniku... a kartka z wydartym środkiem w istocie niezwykłą jest i urokliwa, a jak tajemnicza

Pampuch pisze...

przepiękne prace , super pomysł na wykorzystanie papierów świątecznych :)

jelonkaa - Ilona Wolnik pisze...

Świetne prace :)

Malgodia pisze...

Super! A przepisnik mnie zauroczył.

FojAga pisze...

Ten notes i te kropy - rewelacja!

Nowalinka pisze...

Świetny ten przepiśnik, pomysłowy i stylowy :)
A kartka cud-miód, no wymiata po prostu! :)

Alosha pisze...

Ja tyle się napatrzyłam na te papiery, że nawet Twój przepiśnik wydaje mi się świąteczny xD. Ale jest śliczny!
Mimo wszystko nic nie pobije kartki! Uwielbiam motyw budki do ptaków (chociaż sama jeszcze go nie wykorzystałam). Piękne postarzenia-wcale nie wyglądają topornie! Przewrażliwiona jesteś ;). Wszystko pięknie do siebie dobrane, dopracowane w najmniejszym szczególe, a to wydzierane okienko-ach! Napatrzeć się nie mogę. Jestem zachwycona :).

Pozdrawiam serdecznie!

Domowy zakątek pisze...

Fantastyczne prace.Bardzo mi się podobają.

antilight pisze...

przepisnik bardzo mi sie podoba, nie czytajac opisu od razu stwierdzilam w glowie, ze takie swiateczne kolory, ale udalo Ci sie wybrnac, bo poza kolorami jest ponadczasowy :)

Agnes B pisze...

piękny przepiśnik-cód miód i łorzeszki ;)...tak szczerze mówiąc to Twój blog jest jednym z moich ulubionych;)....dlatego postanowiłam go wyróżnić....zapraszam do mnie ;)