wtorek, 21 czerwca 2011

Skrzydła zlotowe / Crop Wings

Takie spotkania dodają skrzydeł :-) Niesamowicie miło było spotkać stare znajome, poznać nowe, pogadać, pośmiać się razem, zjeść kotleta i wydać wszystkie pieniądze na pierwszych 3 stoiskach i nie mieć potem na kapustę do owego kotleta!{lol} 
Wielkie buziaki dla Żabci za całokształt, Asiuli z Craft4You (zwłaszcza od Kuby, za ogromniaste puzzle (układamy codziennie, może 1/5 już mamy ;-)), Karoli, Bossa Michała, Enczy, Makówki, Wolfann (nie tylko za kotleta dla Kubka! :-DD ), Dryszki, Finn, Kamilci, PatiS, Rae, Tusi, Vernonka, Gizmo, Neli, Filemona, Ciasteczka - i Kolorowanki!!! - Bossanovy (dobrze, że mnie zaczepiłaś, bo ja akurat podziwiałam Twoją kapitalną sukienkę!!), Ushii - i wszystkich, których tu nie wymieniłam z powodu sklerozy, ale których udało się uściskać i zamienić chociaż słówko, i wszystkich, z którymi się pogadać nie udało, z braku czasu. 
Wielkie dzięki dla wspaniałych dziewczyn, które wzięły udział w moich warsztatach - było świetnie, kreatywnie i koniecznie do powtórzenia :-)
Dochodzę do wniosku, że te nasze zloty powinny trwać co najmniej 3 dni - 1 na zakupy, 1 na pogaduchy, 1 na scrapowanie (specjalne brawa dla Wolfann :-)) A tak - pozostaje mieć nadzieję, że za rok uda się wszystkie zaległości nadrobić.

A propos skrzydeł zlotowych - powodu natłoku obowiązków wszelakich nie przygotowałam się tak, jak to planowałam, i wzięłam udział w jednym tylko konkursie, na skrzydlaty tag, dla sklepu Tusi Scrapki.pl.
Here's the tag I prepared for the contest organised by Tusia's store, Scrapki.pl:

 
 
 

Bardzo miło było się dowiedzieć dzisiaj, że zdobyłam drugą nagrodę :-)) 
I was very happy to get to know today that I won 2nd prize :-)

A wkrótce pokażę prace, które przygotowałam do prezentacji na stoiskach Lemonade i The Scrap Cake :-)
Soon I'll be showing the projects I made to present in Lemonade and The Scrap Cake booths :-)

15 komentarzy:

coco.nut pisze...

piękny, piękny tag!!!

Ludkasz pisze...

Cudny!!!

KOLOROWY ptak pisze...

przepiękny tag! klimatyczny maksymalnie ;) ta maleńka klatka urzekła mnie całkowicie! cudowne tło i detale!

KOLOROWY ptak pisze...

przepiękny tag! klimatyczny maksymalnie ;) ta maleńka klatka urzekła mnie całkowicie! cudowne tło i detale!

KOLOROWY ptak pisze...

i oczywiście gratuluję wygranej :)

viva pisze...

Nie zdąrzyłam się przywitać, bo jak wychodziłam już ze zlotu to dopiero zauważyłam Ciebie jak wychodzisz z sali z warsztatami :-(, za to zdąrzyłam zmacać wszystkie prace, które przywiozłaś na zlot i tego nie zabierze mi nikt :-P!

Przepiękny tag!!

bossanova pisze...

Tag jest fantastyczny i cieszę się, że otrzymał nagrodę :) Bardzo miło było mi zamienić słówko z Mistrzynią!!! Zazdroszczę Vivie zmacania prac!! Miałam w planach oczywiście też to zrobić po szale zakupowym, bo mignął mi przed oczami album na lemonadowym stoisku i niestety zapomniałam :( ale to mój pierwszy zlot i trochę byłam zakręcona... Mam nadzieję, że za rok też coś przywieziesz, a ja chyba zrobię sobie listę "to do" za rok :)) Pozdrawiam!

IWA pisze...

Cudny tag, gratulacje! Dobrze, że nie zrobiłaś więcej prac, bo byś pozgarniała wszystkim nagrody sprzed nosa. ;-)

magda.matraszek pisze...

i jak zawsze wyszło pięknie! twoje prace są magiczne...

Kobens pisze...

kochana to (moim zdaniem) jedna z Twoich najlepszych prac :)
Strasznie mi się podoba

Gosik pisze...

śliczna praca!

OriBella pisze...

Jestem pod wrażeniem, sliczny jest:)

scraperka pisze...

jest przepiękny:) te skrzydełka! gratuluję nagrody!:)

Anonimowy pisze...

popieram 3dniowy zlot :D choć na liście wymieniona nie jestem to się nie obrażam i cieszę się, że miałam odwagę się odezwać, bo w zeszłym roku po pokazie kolorowania distressami mnie zatkało, hehe

Oliwiaen pisze...

Już jesteś!! Jak mogłam Cię pominąć!! {wstyd}