poniedziałek, 3 listopada 2014

Amazing You

Od zlotu w czerwcu i momentu nabycia papierów SODAlicious w głowie zalągł się pomysł, który właśnie zyskał bardziej realną postać ;-)) Z dedykacją dla Nulki i Jaszki - love za pipetkę! ;-))
Since the June crop and the moment I purchased those SODAlicious papers I had this idea in my mind and it just got some more substantial form ;-)) With a special smile for Nulka and Jaszka - love! ;-))


Jak wiecie, uwielbiam wszelkie geometryczne wzory typu kropki, paski, kratki - i pepitkę! Oczywiste więc, że z kolekcji ten właśnie papier wybrałam na tło. Z kart do journalingu ułożyłam kompozycję pod zdjęcie i tytuł:
As you know, I love all geometrical patterns such as dots, stripes and plaids - and the hundstooh too! It was obvious for me to use this sheet for the background. I matted the photo and the title with journaling cards:...i dodałam kwiaty, głównie te wycięte z arkusza. Jak flower power to flower power! :-)
...and added flowers, mostly those I cut out of one of the papers. Flower power it is! :-)Poza tym jest jeszcze tarcza zegara, wskazówki, badzik...właściwie taki clean & simple ;-))
Apart from that, there's a clockface, clock hands, a badge...it's a clean & simple layout, as a matter of fact ;-))


Miłego dnia!
Have a nice day!

3 komentarze:

Młoda Kobieta pisze...

Kolejny świetny scrap! Niby kwieciście, a wcale nie jakoś słodko, jest extra! :)

mapowska pisze...

Przepiękny! :D

Ludkasz pisze...

Pięknie wyszło:)