wtorek, 8 sierpnia 2017

Love You - My Creative Scrapbook

Dzisiaj ostatni layout z sierpniowego kitu LE od My Creative Scrapbook - i chociaż użyłam dokładnie tych samych "morskich" papierów Primy, co w poprzednich trzech pracach, tematyka już niekoniecznie morska ;-)
Today I'm sharing the last layout of the August LE kit from My Creative Scrapbook - and although I used the same "sea" papers by Prima as in the previous three projects, the theme is not marine ;-)


Zdjęcie moich mężczyzn umieściłam na "drewnianym" tle i otoczyłam wyciętymi tagami i ozdobnymi tekturowymi naklejkami. 
I placed the photo of my men upon a "woodboard" background paper and surrounded with cut out tags and chipboard stickers. 
Chociaż to męski layout, nie zabrakło kwiatów, i to sporych! ;-) Jednak dzięki kolorystyce nie wybijają się na pierwszy plan, a stanowią delikatne uzupełnienie:
Although it's a masculine page, I couldn't do without flowers, and big ones too! ;-) Yet due to the matching colours they don't overwhelm the layout but delicately complete it:


To był ostatni kitowy layout, ale nie ostatnia praca, bo materiałów zostało sporo i powstało jeszcze kilka kartek - wpadnijcie jutro!
It was the last kit layout, but not the last projects, as I was left with enough supplies for a couple of cards - drop in tomorrow!

3 komentarze:

a.le kartka pisze...

Wspaniała kompozycja! Kolory zdjęcia i "deseczkowy" papier pasują doskonale. I jak Ty to robisz, że kwiaty w męskich pracach tak dobrze wyglądają i nie są ani za slodkie, ani za romantyczne :)))

Srebrnolistka pisze...

Piekny, męski scrap :)

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję!
Z tymi kwiatami...no cóż, po prostu nie przejmuję się, czy pasują do męskiej pracy, czy nie, bo lubię i już. Może to dlatego nie wyglądają za słodko ;-))