piątek, 1 września 2017

Bogactwo jesieni / Autumn Splendor

I jak to się stało, że już wrzesień?! I za chwilę koniec lata?! Żeby jednak przypomnieć sobie, że jesień też ma swoje uroki, tematem wrześniowo-październikowego wyzwania w the ScrapBerry's jest bogactwo jesieni - na które przygotowałam kartkę w typowo jesiennych kolorach.
How come it's September already?! And the end of summer is just around the corner?! But to remind ourselves of the beauty of autumn, let's have a look at the ScrapBerry's newest September-October challenge, Autumn Splendor - to which I created a sample card in the traditionally autumn palette:


Na pięknym deskowym tle kolekcji Words Live Forever umieściłam kompozycję z pomarańczowych kwiatów i szkieletowych listków, które raczej zalegają mi w pudełku ;-)) ale tutaj sprawdziły się idealnie:
On the beautiful woodboard background of the Words Live Forever sheet I arranged a cluster of orange flowers and skeleton leaves that are normally kept on the bottom of the box ;-)) but here are just perfect:


Dodałam też zegar (szkoła!) i button z owocami (zbiory!), by tych jesiennych symboli było jak najwięcej:
I also added a clockface brad (school!) and a fruits image button (harvest!) to include as many autumn motives as possible:


A skoro polska jesień bywa złota, to i złota trochę też jest :-)
And as the Polish autumn is supposed to be golden, there's some gold as well :-)


Zajrzyjcie na bloga the ScrapBerry's, by obejrzeć inspiracje od moich koleżanek z DT i zachęcić się do wzięcia udziału :-) 
Miłego dnia!
Visit the ScrapBerry's blog for some more inspiration from my DT friends and to get encouraged to participate :-)
Have a nice day!

5 komentarzy:

a.le kartka pisze...

Piekne, ciepłe kolory. Byc może należę do mniejszości, ale lubię jesień więc jesienna karta bardzo mi się podoba. Papier w tle swietny!

Chimera pisze...

Śliczna kartka, bardzo przyjemna, oby i jesień była tak samo ciepła :)

wiola_c pisze...

Prześliczna. Cudownie oddajesz klimat polskiej, ciepłej jesieni. :)

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję! Też mam nadzieję, że jesień jednak będzie ciepła i złota, choć początki ma trudne ;-))

mamajudo pisze...

Maju, oby tegoroczna jesień była taka piękna, jak Twoja kartka :)