niedziela, 31 grudnia 2017

Żegnaj, 2017! / Goodbye, 2017!

Dziś ostatni dzień roku - moment podsumowań, oceny i planów. W ramach retrospekcyjnej zadumy przygotowałam małe zestawienie ulubionych prac z niemal zeszłego roku :-)
Today is the last day of the year - a moment of summaries, evaluations and plans. As a kind of retrospective I compiled my favourite creations of the almost past year :-)


Ciekawa jestem, czy wśród nich znalazła się jakaś, która przykuła i Waszą uwagę? :-)
I'm wondering whether it includes any project that drew your attention too? :-)

Jeśli chodzi o podsumowanie, to poza kilkoma zmianami praca była mniej więcej na podobnym poziomie, jak w 2016. Zakończyły się moje kontrakty z Lemoncraft i Blue Fern Studios, mamy przerwę w Lemonade - ale za to dołączyłam do załogi Scrapkowej i My Creative Scrapbook, a Maja Design i the ScrapBerry's po raz kolejny przedłużyły moje kontrakty. Jestem wdzięczna za wszystkie kreatywne okazje i za zaufanie każdej z firm, i mam nadzieję, że godnie reprezentowałam każdą z nich :-) To jest również mój plan i zadanie na przyszły rok!
As for the summary, apart from a couple of changes my work remained on more or less the same level as in 2016. My contracts with Lemoncraft and Blue Fern Stuidos expired, we also have a temporary break at Lemonade - but instead I joined the Scrapki.pl and My Creative Scrapbook teams and Maja Design and the Scrapberry's decided to extend my contracts for yet another year. I'm so grateful for all creative chances and trust each company has had in me and I do hope I represented them properly - which is also my plan and task for the next year!

Trochę smutno, że coraz mniej osób zagląda na blogi, wydaje się, że życie toczy się na portalach społecznościowych, ale to trochę tak, jakbyśmy spotykali się tylko w kawiarniach, a nie odwiedzali się w domach... Zdaję sobie sprawę, że to również moja wina, niełatwo znaleźć czas na wizyty blogowe wśród natłoku obowiązków, ale mam cichy plan i postanowienie, że to się zmieni :-) Jestem więc szczególnie wdzięczna tym osobom, które poświęciły swój czas nie tylko na odwiedziny, ale i na przemiły komentarz, a kilka z Was czyni to regularnie! Bardzo, bardzo dziękuję! 
It's sad fewer and fewer people visit blogs these days, it seems everybody moved on to social platforms, but to me is like we met one another in cafes only and stopped visiting our homes...I realise it's also my fault, it's really difficult to find time for blog visiting, but I do have a small plan to change it :-) And I'm also particularly grateful towards all those of you who gave me the gift of their time not only with their visits, but also nice comments, and some of you do it regularly! Thank you so, so much!

OK, koniec tych wywodów - w świetle tego, co napisałam powyżej, pewnie i tak nikt tego nie przeczyta ;-)) Ale tym, którzy tu dotarli, oprócz podziękowań życzę szampańskiej zabawy dzisiaj i wszelkiej pomyślności w Nowym, 2018 Roku!!
OK, enough of sermons - I think according to what I've written above probably nobody is going to read this anyway :-)) But to those who managed it here - I wish you a fabulous party tonight and all the best in the New Year 2018!!

7 komentarzy:

Magda Łuczak Art pisze...

Nie cierpię postanowień noworocznych, ale... postanawiam sobie właśnie, że i ja będę częściej zaglądać na blogi do koleżanek scraperek :)
Dobrego roku 2018, Maju ♥♥♥

kigabet vel Ki pisze...

Wszystkiego co najpiękniejsze na ten Nowy Rok i oby tak jak mówisz tego czasu na wspólne bywanie w pełni było jak najwiecej - ściskam 😁

zuziucha pisze...

Życzę Ci cudownego roku 2018. Ja do Ciebie zaglądam ale nie komentuję bo komentarze mogę zostawiać tylko z kompa, z komórki coś nie mogę a zwykle blogi przeglądam leżąc z komórką ;) Ale mam takie same przemyślenia. Ale jak zorganizować candy to nagle się okazuje, że tyyylu chętnych do komentowania ;)
Tak czy siak-wszystkiego dobrego na nadchodzący rok!

Mimowolne Zauroczenia pisze...

Świetne podsumowanie!

Bywam częstym gościem u Ciebie bo to bardzo miłe miejsce.

Pozdrawiam serdecznie
Eva-Mimowolne Zauroczenia

P.S. Wspaniałości w Nowym Roku!

a.le kartka pisze...

Przeczytałam ☺
1. Chyba najbardziej z zaprezentowanych ulubionych prac podoba mi sie świąteczny scrap w stylu "dziadek do orzechów " :)))
2. Co do zycia blogowego chyba wielkich zmian nie nalezy oczekiwac, bo zycie coraz bardziej przyspiesza a kontakty staja sie powierzchowne.
3. Wspanialego, owocnego, kreatywnego a przede wszystkim szczesliwego Nowego Roku Maju.
Pozdrawiam!

Oliwiaen pisze...

Bardzo serdecznie Wam dziękuję!

AgnieszkaBe pisze...

NIEKTÓRZY DOTRWALI DO KOŃCA ;) Niestety łatwiej zajrzeć na FB czy Insta i tylko kliknąć I like it :/ Szczęśliwego nowego Roku!!!!