wtorek, 12 stycznia 2021

Kartki dla Babci i Dziadka / Cards For Grandparents

Z Nowym Rokiem nowym krokiem! Kilka lat temu podjęłam decyzję o ograniczeniu DT, by zyskać trochę czasu i zużyć choć trochę z nagromadzonych materiałów. W tym roku jednak poczułam, że czasu i tak zawsze brakuje, a rzeczy mam tyle, że nie zużyję tego do emerytury, więc równie dobrze mogę działać dla jakiegoś zespołu. I w tym momencie, jak na zawołanie, Agatka z Agaterii zaprosiła mnie do swojego DT :-) 

New Year, new beginnings! A couple of years ago I decided to reduce my DTs to get some free time and chance to use up some of my stuff. But this year I thought time is always lacking and I have enough stuff to last until retirement, so I could as well work for a DT. And just then Agatka from Agateria invited me to her Team :-) 

I oto dzisiaj debiutuję dwoma kartkami z okazji Dnia Babci i Dziadka:

And so I'm debuting today with two cards for Grandmother and Grandfather Day:

W kartkach wykorzystałam stempelki do kolorowania, a wspólnym elementem jest stempel z napisem, embossowany złotym pudrem.  W kartce od wnuczki embossowałam też stempel tła w serduszka:

In both cards I used stamps for colouring and the common element is the sentiment stamp embossed with golden ep. In the card from a granddaughter I also embossed the background heart-patterned stamp:Natomiast w kartce od wnuczka w tle naniosłam wzór gwiazdek z maski za pomocą złotej pasty:

In the card from a grandson, on the other hand, I decorated the background with a star pattern applied with a stencil and golden paste:Na blogu Agaterii znajdziecie podlinkowane materiały. Miłego dnia!

Visit the Agateria blog for a linked list of supplies. Have a nice day!

Brak komentarzy: