czwartek, 2 marca 2023

Na powitanie / Welcome Baby Cards

Dzisiaj przynoszę Wam dwie kartki na powitanie maluszków, które powstały z jednej z najnowszych kolekcji Mintay Papers - Little One:

Today I bring you two welcome baby cards that I made using one of the latest Mintay Papers collections - Little One:

Jak zwykle w przypadku kartek okazyjnych zrobiłam dwie wersje - dla chłopca i dziewczynki. Tym razem skorzystałam jedynie z bloczka dodatkowego, który zawiera zarówno tła, jak i elementy do wycięcia (żałuję jedynie, że te bloczki nie są o 7 mm! dłuższe, co pozwoliłoby nie korzystać z dodatkowych papierów przy tworzeniu dwóch baz A6 ;-)) Ale też nie jest to jakiś wielki dramat, a bloczki są idealnym wyjściem dla kogoś, kto skupia się na kartkach i nie potrzebuje dużych papierów). Zatem - wersja dla dziewczynki, w delikatnej brzoskwiniowej kolorystyce:

As usually with cards for occasions, I created two versions - for a boy and a girl. This time I used only the add-on pad as it contains both background papers and cutting-out elements (I only wish the pads were longer by 7 mm! to provide perfect backgrounds for A6 cards without having to use additional sheets to fill the gap ;-)) But it's not that much of a tragedy, and the pads are perfect for cardmakers who don't need the large 12" papers). Without further ado - the girl card in subtle peachy tones: 

I miętowa dla chłopca:

And the mint one for a boy:
W obu kartkach do elementów z kolekcji dodałam hortensje, buttony z dzidziusiami, mini pompony i cekiny, a detale podkreśliłam brokatem i kropelkami emalii.

In both cards, I added hydrangeas, baby buttons, mini pom-poms and seguins to the paper motives, and accented the details with glitter and enamel dots. 


 

Miłego dnia!

Have a nice day!

Brak komentarzy: