niedziela, 22 listopada 2009

Żółty?! / Yellow?!

Daję słowo, te dziewczyny z Piaskownicy mnie kiedyś wykończą. O, na przykład teraz Anita w monochromatycznej zabawie wymyśliła sobie ŻÓŁTY!! Ja i żółty? Gdyby nie kolekcja Mumy z tygodnia w ILS, nie miałabym w domu nawet kawałka żółtego papieru. Z dodatkami nieco lepiej, ale i tak szału nie ma...

I swear those Piaskownica gals are going to do me in one day. Now, for instance, for the next monochrome challenge Anita chose yellow. Me and yellow? If it hadn't been for Muma's collection I got for my week at ILS, I wouldn't even have a piece of yellow paper at home. It was a bit better with embellishments, but still nothing much impressive...Kolory na tych dwóch zdjęciach przekłamane, ale niestety przy tym świetle i tej odległości aparat nie chciał za nic pokazać, że żółty jest żółty.

The colours in those two photos are incorrect, but the camera in this light didn't want to show tha yellow's yellow.7 komentarzy:

lilavati pisze...

Śledzę Twoje pracki i na blogu i na forum. Podglądam sobie jak wykorzystujesz papiery i dodatki, bo pomysłów nigdy Ci nie brakuje.
Prace z tygodnia w ILS są jak zawsze zachwycające. Gratulacje! Ale to ta żółta kartka skusiła mnie do napisania tego komentarza:) Piękna jest!

Unknown pisze...

marudzisz,jest cudna-taka subtelna :)
rezerwuj kolory kochana, bo strach się bać co zapoda Pani Szatniowa :)

Barbara pisze...

eee...tam,Tobie obojętnie jaki kolor dać-zawsze wyjdziesz obronną ręką :)

lianna pisze...

Jestem pełna podziwu dla twoich prac.
Zapraszam po odbiór wyróżnienia
Handmade Jewellery - LiAnna

Strawberry pisze...

jest świetna!!! dla Ciebie nawet kolor: żółty nie jest problemem :)

cyga pisze...

bardzo przyjemne kolory i świetna kompozycja kartki a te pacnięcia pękającą farbą odsładzają ją, że tak powiem...

dul pisze...

Jak dla mnie - najpiękniejsza z piaskownicowych żółtych prac.