niedziela, 5 czerwca 2016

400k Giveaway - wyniki / Results

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w zabawie :-) Miło było dowiedzieć się, że są stali bywalcy mojego bloga, chociaż nie zawsze dają się poznać ;-)) 
Nie przyszliście tu jednak teraz czytać długie przemowy, dlatego od razu przejdę do rzeczy. Nagrodę uczestnika candy:
Thank you for participating in the giveaway :-) It was nice to learn there are some reegular visitors to my blog, even if they remain quiet ;-)) 
But I guess you're not here now to read some lengthy lectures, so let me go straight to the candy results. And so the 400k Giveaway prize:


wylosowała:
goes to:
...IWA! Gratulacje :-)

Natomiast spośród komentujących pod cukierkowym postem los wyłonił (zgodnie z zapowiedzią, usunęłam komentarze "poboczne", żeby nie komplikować liczenia:
The next random drawing was for the comments under the giveaway post (as I stated, I removed all the "side" comments before drawing not to burden the count:

...Annę Nowicką! Serdecznie gratuluję :-) Ania otrzyma zestaw wykrojników:Cieszę się tym bardziej, że obie nagrody powędrują do osób, które nie są dla mnie anonimowe, które nie tylko odwiedzają bloga, ale i komentują, a na FB "lajkują" - dobro powraca :-))
Iwa, Ania - proszę Was o kontakt mailowy :-)
I'm even more happy as both prizes go to girls that are not anonymous to me, who not only visit the blog, but also comment here or "like" my creations on FB - goodness returns :-))


A wszystkich pozostałych zapraszam do odwiedzania tego miejsca - nie zamierzam poddać się monopolowi FB i nadal tutaj głównie działać. Mam nadzieję, że wszystkich Was spotkam przy kolejnym candy!
And I'd like to invite all of you to visiting this place - I'm not going to yield to the FB monopoly and still work here. I hope to see all of you for the next candy!

9 komentarzy:

ewinka Nowa pisze...

Gratulacje dla dziewczyn :-))) Dziękuję za zabawę :-)))

Ludkasz pisze...

Gratuluję szczęściarom:)

a.le kartka pisze...

Gratulacje dla dziewczyn!
Cieszy mnie Twoja deklaracja dotycząca prowadzenia bloga :)

el pisze...

gratulacje dziewczyny

barbaratoja pisze...

Gratuluję wylosowanym !

Unknown pisze...

OMG! OMG! ostatnio nie miałam czasu na przyjemności buszowania po necie, a tu takie wieści!!! :D dziękuję, dziękuję, podskakuję ze szczęścia :D

Oliwiaen pisze...

Powiem Wam szczerze, że bardzo mnie cieszą (i trochę też wzruszają) komentarze pod ogłoszeniem wyników, te z gratulacjami. To miłe wiedzieć, że wciąż są osoby, które potrafią bezinteresownie cieszyć się z sukcesów innych! <3

Gosia pisze...

Dziękuję za zabawę!

Helle pisze...

Congtatulations to the lucky winners !
Thanks to you for giving us the chanse to win

-Helle-