środa, 14 marca 2018

Prawie clean&simple ;-) / Almost Clean&Simple ;-)

Po serii kartek czas na jakiś layout ;-) Na mój dzisiejszy post dla Maja Design przygotowałam jeden z mojej chyba najbardziej ulubionej kolekcji jak dotąd, czyli Denim &Friends:
After a series of cards it's high time for a layout ;-) And so for my today's post for Maja Design I created one, using my all-time favourite Denim&Friends collection:


Jak na mnie, to prawie clean&simple! :-D Ten arkusz w tle podoba mi się tak bardzo, że nie chciałam go zbyt mocno zasłaniać, dlatego zdjęcie otoczyłam jedynie kilkoma tagami i kwiatami, z dodatkiem skrzydła z masy, stempla i delikatnego wzoru cegiełek z maski:
As for me it's almost clean&simple! :-D I just love the background paper so much I didn't want to cover it too much, so I juz matted the photo with a couple of tags and added a flower cluster, a clay wing, stamp and a delicate stencil brick pattern:
Tytuł wycięłam wykrojnikiem z brązowego arkusza bloczka Monochromes - Shades of Denim - jak ja się cieszę z tych jednokolorowych papierów! Koniec dylematów, który wzór zasłonić przy warstwowaniu, a kolory pasują idealnie! :-)
I die-cut the title from the brown sheet of the Monochromes - Shades of Denim set - oh I'm so in love with these papers! No more dilemmas as to which pattern to cover when layering, and the colours match perfectly! :-)


Pełną listę materiałów znajdziecie na blogu MD. 
Dużo słońca życzę :-)
Visit the MD blog for a full list of supplies.
I wish you a lot of sunshine :-)

6 komentarzy:

Arleta pisze...

super

kigabet vel Ki pisze...

uwielbiam kiedy mnie zaskakujesz formą i niekonwencjonalnością twoich scrapów :)

mosia pisze...

Świetny!!!

Oliwiaen pisze...

Bardzo Wam dziękuję :)

Chimera pisze...

Śliczny jest, świetne kolory wybrałaś :)

Oliwiaen pisze...

Dziękuję Chimero :) Kiedyś nie przepadałam za granatem, ale w kolekcjach Maja Design jest go trochę, i jakoś polubiłam :)