środa, 24 października 2018

Moja gwiazdka / My Little Star

Na mój dzisiejszy post dla Maja Design przygotowałam layout z mojej najulubieńszej kolekcji Denim & Friends. Co prawda gwiazdka ze zdjęcia już większa ode mnie ;-)) ale zawsze miło powspominać, jak to było jeszcze wczoraj, prawda?
For my today's post for Maja Design I created a layout using my most favourite collection, Denim & Friends. Actually, the little star from the photo is now bigger than me ;-)) but it's always nice to go back to what seems to be like yesterday, right?


W nawiązaniu do tytułu motywem przewodnim layoutu jest gwiazda: naniosłam na tło wzór z maski, dodałam wycięte w złotym lustrzanym kartonie gwiazdki, są też gwiazdki z masy i cekiny. Do tego kilka wyciętych ze skrawków papierów tagów i kwiaty :-)
In reference to the title the main motif of the layout is the star: I added stars pattern with a stencil and paste, die-cut some out of mirror gold cardstock, there are also art clay star and sequins. To that I added a couple of hand-cut tags and flowers :-)
Tytuł ułożyłam z tekturowych fakturowanych naklejek:
I arranged the title using cardtock textured stickers:


Szczegółowy spis materiałów znajdziecie na blogu MD. 
Miłego dnia!
Visit the MD blog for a full list of supplies.
Have a nice day!

3 komentarze:

beatakraftuje.blogspot.com pisze...

Świetny ten scrap, właściwie jak zawsze przydałoby się dodać. Wszystko obejrzałam bardzo skrupulatnie i szalenie mi się spodobała kompozycja niby różnych kwiatów, a jednak coś w tym jest spójnego. Motyw gwiazdek plus tytuł scrapa - idealnie, uwielbiam takie "smaczki".
Pozdrawiam serdecznie:)

mosia pisze...

Przeuroczy :-)

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję! Beato, aż się wzruszyłam! :)