piątek, 30 listopada 2018

Znajdź czas na relaks / Take Time To Relax

W natłoku zdarzeń domowo-meblowych ostatnich kilku tygodni zapomniałam pokazać tu kartkę, którą przygotowałam na mój post dla Maja Design. A jak na ironię, jej tematem jest znalezienie czasu na chwilę dla siebie ;-) 
In the busy time of house refurnishing the last couple of weeks I forgot to share here the card I made for my post for Maja Design. Ironically, the card is about finding a moment for oneself ;-)


No cóż, wiecie jak jest - końcówka roku jest zawsze szalona. Ale warto pamiętać też o tej chwili dla siebie, czasem wystarczy pyszna kawa, moment z dobrą książką czy choćby krótki spacer, by podładować akumulatory. I o tym właśnie ma przypominać ta kartka :-) 
Well, you know what it's like, the end of the year is always crazy. But it's still important to remember about a moment for oneself, sometimes delicious coffee, a moment with a good book or a short walk is enough to recharge your batteries. And that's what this card is supposed to remind of :-)
Kartka powstała z mieszanki różnych kolekcji, z użyciem techniki paper piecing i kolorowanym stempelkiem. Mimo, że mieści się do koperty, udało mi się uzyskać trochę przestrzenności:
I made the card using a mixture of collections, the paper-piecing technique and a coloured stamped image. Though it fits into an envelope, I managed to get some dimension too:A jaki jest Wasz sposób na chwilę dla siebie?
And what's your way to take time for yourselves?

1 komentarz:

Chimera pisze...

Śliczna, pełna uroku :)
Swoją wolną chwilą lubię dzielić się z moimi kotami. Nie ma to jak usiąść z takim mruczkiem na kolanach, od razu mi lepiej ♥