sobota, 18 września 2021

Pierwsza świąteczna :-) / The First Christmas Card :-)

Kto mnie trochę zna, ten wie, że za tworzenie kartek świątecznych zabieram się w ostatnim możliwym terminie ;-) Nie lubię kolęd i choinek w supermarketach zaraz po Wszystkich Świętych, a w tym roku ozdoby świąteczne w niektórych sieciówkach pojawiły się już w sierpniu! Dla mnie to totalnie bez sensu. Przynależność do różnych DT i tak przesunęły tworzenie świątecznych prac u mnie, ale z reguły to koniec listopada. Ale świąteczne nowości Agaterii sprawiły, że przed chociaż jedną małą karteczką nie mogłam się powstrzymać ;-))

Who knows me even a little also knows that I make Christmas cards at the very last moment possible ;-) I hate Christmas carols and trees in malls right after All Saints' Day at the beginning of November, and this year you could find Christmas decorations in some chain stores in August! I think that misses the point entirely. Being a member of various DTs already speeded my work on holiday projects, but still it's usually the end of November. But the Christmas release by Agateria made me create this small single card asap, I just couldn't resist ;-))

Wykorzystałam tu nową maskę i stemple. a także puder do embossingu i pastę, która powróciła właśnie na Agateriowe półki:

I used the new stencil and stamps as well as embossing powder and modeling paste that was just restocked:


Mimo przestrzenności kartka nadal mieści się w kopercie :-)

Despite the dimension the card still easily fits into an envelope :-) 

Na Agateriowym blogu sprawdźcie listę materiałów. Miłego dnia!

Visit the Agateria blog for a list of products. Have a nice day!Brak komentarzy: