piątek, 20 maja 2022

Kartka uniwersalna / An All-occasion Card

Czas płynie tak szybko, że wciąż go brak! Staram się nie dopuścić do opóźnień w publikacjach, ale po prostu czasami się nie da ;-) Dlatego dzisiaj kartka, która powstała już jakiś czas temu, ale dopiero dzisiaj doczekała się swojego debiutu w szerokim świecie ;-))

Time flies so quickly I always miss it! :-D I try my best not to let the blog fall behind, but sometimes I just can't help it. And so today I bring you a card that I made some time ago, but it goes public only today ;-))

Kartka z kategorii resztkowo - półproduktowej ;-) Patchworkowe tło wykonane wieeeeki temu znalazłam przy okazji porządków w szufladzie, kwiaty dostałam od Agnieszki Cebuli, kolorowane listki to nadprodukcja po tej kartce a pozostałe dodatki to resztki z różnych pudełek DT. I tak oto powstała kartka "ze wszystkiego" i na każdą okazję:

The card falls into the "leftover-premade bits" category ;-) I made this patchwork background aaaaages ago and found recently during drawer cleaning, the flowers are a gift from Agnieszka Cebula, the hand-coloured leaves are leftovers of this card, and the rest of the elements are various leftovers from my DT boxes. And so I made a "use anything" card for any occasion:
Miłego dnia Wam życzę, a sobie dłuższej doby...

I wish a nice day to you and a longer day for myself...

Brak komentarzy: