środa, 15 listopada 2023

Gentleman

Na mój dzisiejszy post dla Agaterii przygotowałam layout w męskim klimacie - bo też i Kuba ponad rok temu (!!!) przekroczył próg dorosłości...

For my today's post for Agateria I created a masculine layout - as it's over a year since Kuba became an adult (!!!)...


Layout powstał na bazie najnowszej kolekcji UHK-owej, Maybe A Man. Zwykle nie waham się używać kwiatów w męskich pracach, tym razem jednak nie ma tu ani jednego :-) Za to jest tło ozdobione stemplowanymi i (częściowo) embossowanymi motywami:

I made the layout using the latest UHK Gallery collection Maybe A Man. I usually don't hesitate to use flowers in masculine projects, but here there are none :-) Instead I decorated the background with stamped and (partially) embossed motives:...oraz wzorami z maski:

...and some stencil patterns:


Na tak przygotowanym tle umieściłam zdjęcie i ozdobiłam je stemplowanymi napisami embossowanymi białym pudrem:

Upon such prepared background I placed mu photo and deocrated it with stamped sentiments that I also embossed with white ep:...oraz wyciętymi z papieru motywami, metalowymi dodatkami i cekinami:

...as well as with cut-out paper motives, metal embellishments and sequins:Mimo wielu warstw i elementów layout jest na tyle płaski, że bez problemu można go przechować w albumie albo oprawić nawet w zwykłą ramkę.

Despite many layers and elements the layout is flat enough to be easily stored in an album or framed in an ordinary frame.

Zajrzyjcie też na bloga Agaterii, gdzie znajdziecie listę wszystkich produktów firmowych. Miłego dnia!

Visit also the Agateria blog for a full list of the company products. Have a nice day!

 

Brak komentarzy: