poniedziałek, 23 maja 2011

Trening rowerowy / Bike Training

Podwórka nie mamy, niestety, ani ogródka - uroki mieszkania w centrum miasta. Chłopcy nie mają więc zbyt wielu okazji do trenowania typowych chłopięcych sportów, jak jazda na rowerze (ciekawe, czy dożyję chwili, kiedy nauczą się jeździć na dwóch kółkach!). Nie zmienia to faktu, że kiedy tylko mają szansę, ćwiczą bardzo gorliwie, zwłaszcza Kuba. I takie właśnie wprawki rowerowe uwieczniłam najpierw na zdjęciach, a teraz na LO, który powstał specjalnie na Mixer - nową zabawę na blogu The Scrap Cake :-)
Unfortunately, we don't have a backyard nor a garden - that's the cost of living in the centre of the city. Thus my boys don't have many occassions to practice boys' activities, like bike riding (I wonder whether I'd live to the moment they'd ride on two wheels!). But they take every opportunity to practice, especially Kuba. And such training moment I watned to record, first in photos and now in a LO I made for a new event on The Scrap Cake blog - the Mixer.


Jak łatwo się domyślić, zabawa polega na użyciu elementów z dwóch kolekcji i zmiksowanie ich w jednej pracy. Użyłam więc papierów z "Potworków" i "Wiosennego Przebudzenia" i dodałam trochę metalu i fantastycznych stempli 7Gypsies:
As you can easily guess, the task was to use elements from two collections and mix them together in one project. I used papers from "Little Monsters" and "Spring Awakening" and added some metal and fantastic 7Gypsies stamps:

 
 
 


Zajrzyjcie też na bloga The Scrap Cake zobaczyć, jak miksowały Fryne i Mirabeel :-)
Now head over to the Scrap Cake blog to see how Fryne and Mirabeel mixed :-)

A przy okazji możecie wziąć udział w babeczkowym wyzwaniu :-)
By the way, you can enter the Scrap Cake challenge :-)

4 komentarze:

monikajacka pisze...

niesamowite :)
zmiksowane fantastycznie,uwielbiam twoje prace:)

asica.p pisze...

Oli ciesze się,że nie tylko ja nie umiem jezdzic na rowerze haha:)
Bardzo ten scrap mi się podoba,męski taki jest,bomba:)
buziaki

bossanova pisze...

świetne LO - wszystko tu gra! :)

Arielle ~ SnappyStamper pisze...

Very awesome layout! I love the colors and the shape of the frame! Cute baby boy, too!