sobota, 5 kwietnia 2014

Little Gardener - Maja Design April Moodboard

Jak zawsze na początku miesiąca, na blogu Maja Design pojawia się wyzwaniowa tablica. Znajdziecie na niej nie tylko paletę barw, ale i słowa-klucze, zdjęcie i wiersz lub cytat - istna kopalnia inspiracji :-) Kwietniowa tablica nawiązuje do kolorów wiosny, jeszcze delikatnych i pastelowych, zbliżających się Świąt i odradzającej się przyrody. A oto LO, które do niej stworzyłam:
As always at the beginning of the month, a challenge board appears on the Maja Design blog. You will find not only a colour palette in it, but also some key words, a photo and a poem - a true mine of inspiration :-) The April moodboard refers to spring colours, still pastel and delicate, the incoming Easter and the rebirth of nature. An here's my LO I created to the moodboard:


Zdjęcie z niespełna trzyletnim Kubą, zrobione faktycznie w kwietniu na działce, oprawiłam w cudnie pastelowe kolory kolekcji Vintage Spring Basics. Jest tu sporo stemplowania:
I decorated the photo of the nearly-three-year-old Kuba, actually taken in April in our garden plot, with gorgeously pastel Vintage Spring Basics papers. I added a lot of stamping:
...warstw...
...layers...


...a kompozycja kwiatowa powstała w oparciu o kilka słów kluczowych:
...and the flower cluster is arranged in accordance with some of the key words:


...tablica zaś prezentuje się tak (kliknijcie, by przenieść się na bloga Maja Design i obejrzeć świetne prace innych dziewczyn z drużyny):
...and here's the moodboard itself (click to visit the Maja Design blog and see other girls' gorgeous creations):

http://blog.majadesign.nu/2014/04/april-mood-board-2/

5 komentarzy:

Ludkasz pisze...

Cudnie Maju:)

piaseiza pisze...

Lekko i przyjemnie, pięknie :)

Gunnila pisze...

Świetny delikatny LO!

Dobra pisze...

Wspaniała praca, bardzo pięknie się prezentuje.

Hogata pisze...

Wspaniała praca :)