sobota, 12 kwietnia 2014

My Little Piece of Heaven

W tym roku na blogu Maja Design ruszył nowy, cykliczny projekt pod nazwą "In our sofa". Co miesiąc kolejna Projektantka prezentuje swój scrapowy kącik :-) Można było podziwiać już wspaniałe studio naszej szefowej Jenny i wesołe, jasne mieszkanko Eleny - a dzisiaj przypadła kolej na moja dziuplę :-)
This year on the Maja Design blog a new project has started, called "In our sofa". Each month one of the Designers presents her scraproom :-) You could already admire the gorgeous studio of our team's coordinator, Jenny, and Elena's bright and cheerful place - and today it's my turn to show my mouse hole :-)


Już tu kiedyś byliście ;-) Ale o ile wtedy myślałam, że na tym koniec, o tyle okazało się, że decyzja pozbycia się komputera stacjonarnego pozwoli na dodanie jeszcze dwóch szafek - czyli 10 dodatkowych szuflad! I zdążyłam akurat na swój termin wizytowania :-) Zapraszam więc ponownie - szkoda, że przy okazji nie zmienił się metraż, nadal nie ma jak zrobić korzystniejszych fotek ;-)
You have already been here ;-) But then I thought it's over, however the decision to get rid of the PC resulted in a free space for two more chest of drawers - which means 10 additional drawers! And I managed to get them ready just in time for my presentation :-) And so, welcome again - pity the room did not get larger too, still no place to take decent photos ;-)


Oto widok po przekroczeniu progu, na lewo. Wiem, wiem, jak to wygląda - mnóstwo gratów! Ale zauważyłam, że z wiekiem ;-)) coraz bardziej porządkuję przestrzeń wokół siebie - kwiaty lubię mieć posegregowane kolorami i wielkością, stemple zestawami i tematyką, papiery według producentów, itd. itd. - i tak oto mnożą się pudła i pudełka ;-) Ale dzięki takiemu systemowi mogę szybko odnaleźć potrzebne rzeczy, szybko posprzątać po pracy (co jest nie do przecenienia, jeśli się nie ma drzwi ;-)) - no i ciągle jest jeszcze sporo miejsca na nowe skarby ;-)
Here's the view you get when step over the threshold, to the left. I know what it looks like - plenty of stuff! But I noticed that with getting older ;-)) I tend to get more and more organised - I like to store my flowers by colour and size, stamps by sets or theme, papers by manufacturers, etc. etc. - and hence big and smaller boxes, lots of boxes ;-) But thanks to such a system I can quickly find the things I need, quickly clean up after work (which is quite important when you have no door ;-)) - and there's still plenty of space for new goodies ;-)To kącik narzędziowo-papierowy. Taaaak. No nie będę ukrywać, mam bzika na punkcie ładnych wzorów, a przy tym hojne zaopatrzenie ze strony moich DT - i papierów starczy mi do końca życia LOL
Here's the tool and paper corner. Yeaaah. Well, I won't pretend, I'm a paper freak and can't turn a blind eye to a beautiful pattern, and besides I get more than generous DT packages - and thus I have a paper supply to last to the end of my life LOL


Obrót w miejscu - i zwiedzamy drugą połowę ;-) Miejsce komputera zajęły szuflady:
Turn on the spot- and visit the other half ;-) The drawers took the PC's space.Na półeczce przybyło trochę wytworów moich, i od scrapowych przyjaciół :-)
There are some more creations on the top shelves - mine, and from my scrappy friends :-)No i kącik mediowo-ćwiekowy. Tu przechowuję wszystkie tusze, perły w płynie, farby, media, mgiełki i pudry do embossingu. Tutaj też koloruję.
And the brad & media corner. Here I sotre all of my inks, liquid pearls, paints, media and embossing powders. I also do my colouring here.Dziurkacze z zielonych szuflad powędrowały do białych, a ich miejsce zajęły ścinki papierów - czy tylko ja nie potrafię wyrzucić kawałka papieru, dopóki da się z niego wyciąć choćby centymetrowe kółko? ;-))
The punches I used to store in the green drawers went to the white ones, and have been replaced by scraps of papers - is it only me who can't throw away a bit of paper unless it's still possible to punch a 1 cm circle out of it? ;-))

A tak najczęściej wygląda sam proces twórczy ;-)
And here's how the creative process looks like most often ;-)


Dziękuję za odwiedziny - i wpadajcie jak najczęściej :-) Miłego weekendu!
Thank you for visiting - drop by any time :-) Have a nice weekend!

25 komentarzy:

piaseiza pisze...

Świetny kącik!
PS. ze ścinkami mam tak samo ;)

Unknown pisze...

Love your mouse hole!!!!

scrapfantazje pisze...

Pięknie! Pozazdrościć tylko:)

Muszelia pisze...

Ach, marzenie... fantastyczne miejsce!

Ania pisze...

Pięknie! Pozytywnie zazdroszczę :)

Masza pisze...

Taki pokój to moje marzenie. Piękny!!! Pozdrawiam :))

Offca pisze...

ślicznie tu u Ciebie, ale powiedz, proszę, że taki porządek to tylko do zdjęcia ;)

Hogata pisze...

Jest cudowny i ogromnie zazdroszczę Ci tego pokoiku :D

mosia pisze...

mogłabym tu zamieszkać - pięknie.

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję :-)
Offca, zapewniam, że gdy pracuję, to wygląda zupełnie inaczej! Ale staram się po pracy wszystko doprowadzać do takiego stanu, bo jak pisałam, nie mam drzwi ;-)) Aczkolwiek "staram się" nie równa się "zawsze mi się udaje" ;-))

oswojone hobby pisze...

Przepiękny pokój, miło było się na chwilę rozgościć u Ciebie.

PaNaKo pisze...

Świetny scraproom..:) Ach chciałabym mieć chociaż 1/10 tych papierów :(

Craftomania pisze...

Świetny! mogę tylko pozazdrościć ;)

Unknown pisze...

Piękny kącik ! :-)

Ewelina J-K pisze...

Wspaniały twórczy pokój :)

Art_Dorota pisze...

Cudowne miejsce :)

Ewa S. pisze...

Taki cudowny kącik to jedynie sfera moich marzeń.

Jadwiga pisze...

Wspaniały kącik :) U mnie remont już dawno skończony (całego mieszkania) a ja wciąż rozważam za i przeciw, jak i czy w ogóle adoptować cały pokoik na dziuplę (jak to nazywasz) czy dać już sobie spokój w moim wieku, bowiem nie prowadzę działalności, a traktuję to tylko jako hobby i pasję by trwać... Pozdrawiam i życzę wciąż takiego porządku, bo u mnie panuje niezmienny bałagan :p

Unknown pisze...

Piękne miejsce, pamiętam, już kiedyś je widziałam :). Ale fajne jest to że wydaje się być rzeczywiście przytulne i takie ogarnięte, praca w nim wydaje się być zorganizowana.

Unknown pisze...

Love your space....and the tiny sewing machine....I want one!!! <3

Ewa Kierzek pisze...

Jak ja uwielbiam ten Twój "kącik" :)

LiOnka pisze...

Twój kącik jest idealny! Sama chciałabym mieć tyle miejsca do pracy i na moje skarby:)

Ewa pisze...

Królestwo!

Joanna pisze...

a myślałam, że tylko ja szalona wycinam BSem na podłodze siedząc w kucki :) cudna pracownia :)pozdrawiam :)

vairatka pisze...

Jest cudnie! Po raz kolejny wracam do Twojego pokoju, raz żeby się "ponatychać" atmosferą, dwa - pozazdrościć (ale tak pozytywnie), trzy - poszukać inspiracji, bo czeka mnie reorganizacja pracowni ;) I oby mi wyszło coś zbliżonego do Twojego!!! :)