piątek, 26 maja 2023

Ślubny box w szarościach / Grey Wedding Exploding Box

Im bliżej lata tym bardziej rozkręca się sezon ślubny :-) Dlatego też mam w zapasie kilka prac, w tym exploding box w szarościach, który przynoszę Wam dzisiaj:

The closer we get to summer the more intense the wedding season becomes :-) Threfore I have a couple of projects in stock, including this grey exploding box I bring you today:


Box, powstały z miksu papierów, ma moją "tradycyjną" kompozycję: stempel z bukietem kwiatów na wieczku, ścianki na banknoty na różne cele, a na środku misterny torcik z tekturki ozdobiony mini różyczkami. A jeśli chodzi o kolorystykę, to po prostu chciałam sprawdzić, jak to będzie wyglądać ;-)) I moim zdaniem prezentuje się całkiem nieźle!

The box made with a mix of papers has my "traditional" design: a stamped sentiment with a flower cluster on the box lid, inside walls with money panels for various purposes and a chipboard cake decorated with mini roses in the centre. As for the colour combo, I just wanted to test how it would look like ;-)) And I think it looks pretty cool!


Miłego dnia! 

Have a nice day!

Brak komentarzy: