piątek, 9 grudnia 2011

Mój mały marzyciel / My Little Dreamer

Mały przerywnik w twórczości świątecznej, a to za sprawą mapki Mumy w Piaskownicy. Jako, że edycja ta jest sponsorowana przez 7 Dots Studio, swój LO zrobiłam na cudownych papierach Finn Dreamer. I sam LO też jest w takich marzycielskich klimatach :-))
A little interlude in my Christmas production, and this is because of Muma's sketch challenge at Piaskownica. Since this edition is sponsored by 7 Dots Studio, I made my LO using gorgeous Dreamer collection by Finn. And the LO itself has also a dreamy climate :-)


Mapkę odwzorowałam z pamięci, i niestety zupełnie pomieszały mi się proporcje, ale za późno było, żeby coś zmieniać. Zresztą tak też mi się podoba, zwłaszcza z powodu zdjęcia - rzadko udaje mi się tak ładnie uchwycić Filipa ;-) 
Finnowe papiery aż się proszą o liczne warstwy, media i dodatki, jak to u Niej ;-) Teraz więc kilka szczegółów:
I recreated the sketch from memory, and unfortunately completely distorted hte proportions, but it was too late to change anything and besides, I like it that way, especially due to the photo - Filip very rarely allows to be caught by the camera so well ;-)
Finn's papers literally beg for layers, media and embellishments, so characteristic for her :-) So now a few details:


Tytułem pobiłam chyba swój rekord w ilości mediów: najpierw stemplowałam, potem pokryłam napis trzema  kolorami brokatów, na to Glossy Accents i na koniec maźnięcie białą akrylówką :-))
I guess I have broken my personal record as for the amount of media used: first I stamped the letters, then covered them with three colours of glitter, Glossy Accents and finally brushed with some white acrylic ;-))


A przy okazji: chyba "I'm dreaming of a white Christmas" też pozostanie w sferze "dream" - właśnie leje jak z cebra! Co to za grudzień?!
BTW: I'm afraid "I'm dreaming of a white Christmas" will also stay in the "dream" category - it's raining cats and dogs! What kind of December is this?!

11 komentarzy:

angel pisze...

Cudownie nastrojowy! I te oczka:)

vivi22 pisze...

zawsze napatrzeć się nie mogę na LO a Twoje są na mojej liście z TOP 3 :) A o białych Świętach chyba możemy zapomnieć...

Alicja w krainie papieru pisze...

śliczne :)))

nirshya.dwbh pisze...

Śliczna rozmarzona praca!

Ludkasz pisze...

Ależ Ty masz przystojniaka:) A scrap wyszedł pięknie:)

Kasha Rolley pisze...

Ladny scrap ale jeszcze ladniejszy chlopiec z duzymi oczami

Bellaidea pisze...

Piekna praca i widac jak rosnie Twoj przystojniak.
Pozdrawiam troche smutaskowato bo dla mnie Dreamer pozostanie chyba w sferze marzen, drugi miesiac czekam na paczke z ta kolekcja i kilkoma innymi i juz sie chyba nie doczekam :(

Po prostu Asia pisze...

bosko wykorzystałaś boskie papiery ;)

Anabel pisze...

piękne LO i świetnie wszystko poukładałaś :)

Scrapowe Sosasowisko pisze...

Piękna praca! Śliczna kompozycja i detale. No i zdjęcie rewelacyjne! Rzeczywiście wszystko takie "marzycielskie"

basiasz80 pisze...

fajnie wyszło