wtorek, 2 października 2012

Letnie chłopaki / Summer Boys

Dzisiaj, jak zwykle we wtorki, kolejny post dla Craft4You. Znów wróciłam do wspomnień żeglarskich, tym razem ubierając zdjęcie moich letnich chłopaków w fantastyczne papiery FabScraps z kolekcji Summer.
Today, as always on Tuesdays, I have another post for Craft4You. I returned to our summer sailing memories again, this time decorating the photo of my summer boys with fantastic papers from the Summer collection by FabScraps.


FabScraps to kolejna firma specjalizująca się w klimatach vintage - pozostało mi tylko dopasować się do stylistyki poprzez tuszowanie, postarzanie i gniecenie papierów ;-) Chciałam pokazać ich jak najwięcej, przez co dodatków nieco mniej niż zwykle, ale to chyba nawet lepiej ;-)
FabScraps is another paper company specialising in the vintage climate - I only needed to fit in the style through inking, distressing and crumpling papers ;-) I wanted to show as much of the papers as possible thus the fewer embellies than usually, but I guess it's even for the better ;-)


A teraz pędzę do szkoły zobaczyć, jak klasa Kuby przekonuje klasę Filipa do regularnego czytelnictwa, przy pomocy przedstawienia wielobajkowego ;-)

Miłego dnia!
Have a nice day!

7 komentarzy:

Avrea pisze...

fajne wspomnienie wakacji
pozdrawiam
Ag

Dobra pisze...

Oszałamiająca praca jak zawsze! Ona wygląda świetnie.
Wspaniałe kolory i wspaniałe detale.
Bardzo mi sie podoba.

Młoda Kobieta pisze...

Super klimat, ten scrap sprawia wrażenie takiego przykurzonego piaskiem :D

Bellaidea pisze...

Dawno mnie tu nie było i cieszę się że zawitałam właśnie dziś aby móc podziwiać wakacyjne wspomnienia w Twojej oprawie.Zrobiłaś mi ochotę na te papiery, akurat niczego nie mam z tej kolekcji.

Ludkasz pisze...

Piękny scrap:) mnóstwo elementów..., podziwiam:)

kasia23112511 pisze...

Fanatastyczne zdjęcie w świetnej oprawie :)

skimmia pisze...

Super praca :-)