wtorek, 11 grudnia 2012

Czekamy na św. Mikołaja / Waiting For Santa

Jak zwykle we wtorek, mam dzisiaj pracę inspiracyjną dla Craft4You. Z doświadczenia wiem, że LO nie wzbudzają Waszego nadmiernego zainteresowania ;-)) ale przecież nie samymi kartkami żyje człowiek :-) Moje chłopaki na przykład, aktualnie żyją odliczaniem czasu do Świąt:
As usually on Tuesdays, I have a creation for Craft4You. Learning from experience, I know LOs don't interest you too much ;-)) but man cannot live by cards alone :-) My boys, for instance, are intensively counting down to Christmas:Kierując się kolorystyką zdjęcia, zrobiłam LO brązowo-biało-czerwone. Neutralne tło papierów dało spore pole do manewru dodatkami :-) Przede wszystkim stemple:
Following the photo's colour scheme, I created a brown-white-red page. The neutral background of papers allowed for a whole range of details and embellies :-) Stamps first of all:
Tytuł ułożony z naklejek podzieliłam i jego część "zawiesiłam" na wykrojnikowym bannerze, spod którego wystaje kawałek innego wykrojnikowego borderu :-)
I divided the sticker-made title and "hang" a prt of it on the die-cut banner. Another die-cut border sticks from under it :-)Odliczanie czasu symbolizują licznie zebrane zegarowe tarcze, ukoronowane ćwiekiem z Mikołajem :-) Grającego aniołka (albo udającego granie, kto w ten sposób trzyma skrzypce?!) podkolorowałam akrylówkami i Blingz:
Numerous clock faces, symbolising counting down the time, are topped with a Santa brad :-) The playing angel (or rather pretending to play, who holds the violin that way?!) is coloured with acrylic paints and Blingz:


Odrobina blasku spadła również na kwiaty :-)
There's some bling on the flowers too :-)


No, i tak sobie czekają. A czekać muszą niemal do samego końca, bo u nas od zawsze choinkę ubiera się dopiero w Wigilię (za to stoi sobie do lutego :-)) 
Miłego dnia! (choć za oknem wygląda to raczej na wczesny wieczór :-// )
And so they are waiting. They have to wait a long time still, as we always decorate the Christmas tree on Christmas Eve (but then we keep it until February :-))
Have a nice day (though when I look out of the window, it looks more like an early evening :-//)

8 komentarzy:

Rae pisze...

A ja tam lubię Twoje scrapy ;)
Ten jest świetny :)

Wanda pisze...

przepiękny scrap:)

danutka pisze...

Ja uwielbiam LO, tylko sama jeszcze umiem poradzić sobie z takim wyzwaniem. U Ciebie wszystko jest poukładane i jak to się mówi ma ręce i nogi:)Jest piękny:)

franki.ok pisze...

Nigdy jescze nie zrobiłam żadnego LO ...ale Twoje mi na razie wystarczą...piękne

ulica motyli pisze...

Super scrap. Bardzo podoba mi się kolorystyka bo swiątecznie i bez zielonego. Ja pomału ale to bardzo wolno zabieram się za LO, bo uważam, że to wyższy level od kartek.
Pozdrawiam
Aga (Ulica Motyli)

Bellaidea pisze...

Och jak mi smutno, zupelnie o nie zapomnialas, przeciez ja wlasnie LO interesuje sie najbardziej .Ten dzisiejszy oczywiscie wzbudzil moj zachwyt a chlopcom zycze aby paczki byly cudownie wypchane :)

frogus_80 pisze...

Ja też uwielbiam Twoje scrapy, oglądam je długo i dokładnie ... zwłaszcza, że sama stawiam w tym temacie pierwsze kroki i jak już biorę się do roboty to nie wiem jak się zabrać do tego ... liczę że kiedyś się nauczę :)

Oliwiaen pisze...

Dziękuję bardzo za Wasze komentarze :-)