wtorek, 22 października 2013

Jesień soczysta / Juicy Autumn

Wczoraj na blogu Craft4You ruszyło kolejne wyzwanie, a dzisiaj moja kolej na pokazanie inspiracji. Tym razem przedstawiamy jesień - szarą i przymgloną, albo kolorową, jak pokazuje piękne zdjęcie inspiracyjne na blogu C4Y. Jako, że nie cierpię szarugi i pluchy, skupiłam się na kolorach ze zdjęcia i tak powstała poniższa kartka ślubna:
Yesterday a new challenge started on the Craf4You blog, and today it's my turn to share some inspiration. This time we illustrate autumn - grey and misty or colourful, as presented in the inspirational photo on the blog. As I truly hate foul and rainy weather, I focused on the colour palette from the photo and created this wedding card:


Głównym motywem jest kwiatowa gałązka Primy, uzupełniona pojedynczymi turkusowymi kwiatuszkami, a "zawijasy" zrobiłam z rozciętych opalizujących kółeczek :-)
The main decorative element is a flowery Prima twig, completed with some single turqouise flowers, and I also made "swirls" by cutting apart some iridescent circles ;-)Gnieciona wstążeczka, duży ćwiek z motylem i tekturowy napis dopełniają kompozycji:
Vintage ribbon, a big butterly brad and a cardboard sentiment complete the design:


Zdecydowanie wolę jesień ciepłą i kolorową - jak dzisiaj! :-) - i mam nadzieję, że kartka to pokazuje :-) A Wy? - zapraszam i Was do udziału w wyzwaniu! 
Miłego dnia!
I definitely prefer warm and colourful autumn - like today! ;-) - and I hope my card shows that :-) How about you? - do join in on the challenge fun!
Have a nice day!

11 komentarzy:

mapowska pisze...

Jakie cudo!!

Aggie pisze...

Śliczna, cudowna... no brak mi słów nawet :)

Misiówa i Spółka:-) pisze...

Genialna, obłędna..bardzo jesienna.SUPER!

Anna T pisze...

Piękna kartka:)

Ludkasz pisze...

Piękna słoneczna kartka:)

Ewelina pisze...

Przepiekna kartka!

Dobra pisze...

Piękna karteczka.Wspaniała kolorystyka.

artiza pisze...

energetyczna...piękna:)

IWA pisze...

Ale piękna i energetyczna!

Justyna pisze...

I właśnie takiej soczystej jesieni życzę wszystkim......niesamowita kartka.

Alosha pisze...

Ja głównie jesień lubię właśnie za to kolory! Marzy mi się wyjazd w Pieniny właśnie jesienią,gdzie jest mnóstwo lasów, widok musi być cudowny :).
Kartka jest fantastyczna! Ja bardzo boję się takiej kolorystyki, gdyż zwykle przesadzam i nic mi nie pasuje ;). Ale Tobie wyszło fantastycznie!