wtorek, 1 października 2013

Tańcząc z myszkami ;-) / Dancing With The Mice ;-)

Nie cierpię oklejać gotowych segregatorów, w dodatku w sklepach ostatnio nie można dostać kartonowych, są same plastikowe albo z błyszczącego kartonu, którego klej się nie trzyma nawet po zmatowieniu. Postanowiłam więc sobie, że już nigdy-przenigdy, nie i koniec. Ale...pamiętacie bajkową kartkę z tańczącymi myszkami? Nowej właścicielce ten motyw tak się spodobał, że zapragnęła mieć go również na segregatorze. A że udało mi się dostać jedną sztukę pięknej, kartonowej bazy, zrobiłam wyjątek :-)
I hate glueing papers onto ready made file binders, especially that for some time cardboard bases are unavailable in shops, only some plastic or glossy cardboard ones that glue doesn't hold on to even after sanding. And so I decided that I will never-ever do that again, and that's that. But...do you remember the fairy card with dancing mice? Its new owner liked the image so much she wanted to have a file binder with it too. I managed to purchase a single cardboard base, and so I made an exception for her :-)


Wykorzystałam papiery z kolekcji Enchanted Garden, jakich użyłam do kartek, by zachować ten sam klimat. Ponieważ motyw nie jest duży, umieściłam go w ramce, by nie zginął na przestrzeni frontu okładki:
I used the same papers from the Enchanted Garden collection that I used for the cards, to keep the same style. As the image is not very big, I placed it in a diecut frame so that it doesn't get lost in the background:
Z tyłu powtórzyłam motyw myszek, tym razem bez kolorowania:
I repeated the mice motif in the back too, but not coloured this time:


Delikatnie ozdobiłam również wnętrze:
I also slightly decorated the inside:


A na blogu Craft4You znajdziecie podlinkowane materiały.
You cna find linked supplies on the Craft4You blog.

7 komentarzy:

szafirek pisze...

Sweet:)

Oliwkowe pasje pisze...

przepiękny segregator!! a bajkę pamiętam i lubię ;))

Joy pisze...

Wspaniały pomysł, na pierwszym zdjęciu nie dostrzegłam myszek i ich wyszukiwałam, chyba czas zainwestować w okulary XD

Szydełkiem w oko :) pisze...

oczywiście jest cudny ;)

Chimera pisze...

Przeuroczy jest :)

Handmade By Doris pisze...

Jest przecudowny :))

Ludkasz pisze...

śliczny:)