niedziela, 6 października 2013

Kartkowanie / Cardmaking

Tak jak wspominałam, nie omieszkałam poświętować wczoraj, robiąc kartki :-) Skończyłam całe dwie ;-)) ale kilka już zaczętych, więc ostateczny wynik będzie lepszy ;-) Najbardziej dumna jestem z faktu, że nie pocięłam ani jednego nowego papieru, wszystko wyjęłam z pudełka ze ścinkami!
As I mentioned yesterday, I celebrated by making some cards :-) I finished as many as two ;-)) but started a few more, so the overall achievement will be greater ;-) But I'm most produ because I didn't cut a single new sheet, I took every piece out of my left-overs box!

A najlepsze było to, że kartkowałam w towarzystwie - i to nie tylko nieodłącznego Kuby, ale i Filipa, który dołączył do nas z własnej, nieprzymuszonej woli ;-)) I w dodatku naprawdę się starał - zwykle wszystko robi w biegu, aby było, a tu wycinał motylka starannie jak nigdy :-)
The best part of cardmaking was the company - not only my inseparable Kuba, but also Filip, who joined us totally spontaneously and willingly :-) And he was doing his best - he usually does things carelessly and then he was cutting out a butterfly with utmost meticulousness :-)Wyniki wytężonej pracy:
Hard work's results:


I cały plon :-)
And all the crop :-)


PS. Jeśli wybieracie się do Rzeszowa, zapraszam na warsztaty!

17 komentarzy:

Szydełkiem w oko :) pisze...

:) rewelacyjne kartki ;) podziwiam Twoją precyzję wycinania tych gałązek z ptaszkami ... bosko :) A kartki chłopaków przepiękne oczywiście :)

Joy pisze...

co 6 rąk to nie 2;> Super że masz mini warsztacik w domu i chłopcy Ci tak ochoczo towarzyszą. Prace wyszły pięknie:)

Ludkasz pisze...

Cudne te Twoje kartki, zwłaszcza druga moje serce skradła:)
A kartki Twoich chłopaków też świetne:)

artiza pisze...

jakze piękne dzieła powstały...:)

Handmade By Doris pisze...

Aż trudno uwierzyć, że ze ścinków takie cudeńka stworzyłaś :)) Ogromnie podoba mi się ich kolorystyka, a zwłaszcza tej kartki z turkusem:)
A kartki chłopców są wspaniałe. Niezła pomoc Ci rośnie :)))

AnnaT pisze...

Śliczne kartki ... wszystkie :)

Srebrnolistka pisze...

Druga kartka mnie zachwyciła :)

Kasia Udalska pisze...

Twoje kartki cudne, zwłaszcza ta druga podbiła moje serce :) Ale jestem też pod wrażeniem prac Chłopców! Zrobili świetne kartki, scrapowanie mają chyba we krwi!

onka15 pisze...

Cudowne prace a chłopaki to prawdziwe pomocniki.

Unknown pisze...

z taką pomocą to się nie ma co dziwić, że prace są świetne ;)

mapowska pisze...

Piękne kartki, każda jedna!
Uzdolnionych masz synów :)

joyanna pisze...

Ślicznie

IWA pisze...

Wszystkie kartki rewelacyjne! I ta jedynka, co jej jeszcze nie ma, też! :-)

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję za te miłe słowa :-)

Żeby nie było, że to tak pięknie, to Filip dopiero teraz przyłączył się tak naprawdę do tworzenia, a nie tylko przeszkadzania ;-) Podejrzewam, że skusiła go możliwość pokręcenia maszynką.

Iwa - jedynka, której nie ma, ma dopiero dwa dni, i ciągle nie możemy opanować śmiechu na ten widok :-) Czy Fifi nie wygląda jak rasowy żulik? ;-))

Agnieszka Korman pisze...

Kartki chłopaków cudne:) A Twoje bajkowe, niesamowite jak zwykle. Pozdrawiam:)

Sylwia-eR pisze...

Świetne prace-rzecz jasna wszystkie : )

Anonimowy pisze...

Z zazdrością zaglądam. Mam nadzieję, że już za jedyne 5 lat będę mogła moim chłopakom zrobić podobne zdjęcie :-) Ja na razie kartkuję sama :-(