wtorek, 18 lutego 2020

Urodzinowo / Birthday Card

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o kartki mające przedstawiać zawody bądź pasje adresatów. Czasami jest to tak dziwaczna mieszanka, że ciężko stworzyć coś sensownego. Ta kartka, na urodziny mojej siostry, też może się taka wydawać, ale przynajmniej nie miałam problemu z jej zrobieniem ;-) Wystarczyło przedstawić zamiłowanie do brązów, koni i żyraf ;-))
I really have mixed feelings when it comes to personalised cards that have to represent the addressees' professions or hobbies. Sometimes you get such a wierd combo that it's quite difficult to create something coherent. This birthday card I made for my sister may seem wierd too, but at least it was pretty easy for me to make ;-) I just had to show her love for browns, horses and giraffes ;-))


Przy okazji wykorzystałam nagromadzone przydasie, których do tej pory nie było okazji użyć :-)
I also took a chance to use hoarded goodies I hadn't had a chance to use so far :-)


Jest tu więc "żyrafowy" arkusz-futerko, taśma ze wzorem skóry węża i głowa konia z masy plastycznej z foremki. A całość w brązach z odrobiną złota i brokatu:
And so I used "giraffe" fur paper, snake skin washi tape and a horse's head I made with a mold and art clay. The favourite browns are mixed with some glam of gold and glitter:
Kartka wymaga pudełka, ponieważ jest mocno przestrzenna:
The card turned out pretty dimensional, therefore it needs a box:


Siostrze kartka się spodobała - a Wam?
My sister liked the card - do you?

2 komentarze:

Chimera pisze...

Ja jestem nią zachwycona! Tak zgrabnie połączyłaś ze sobą te wszystkie elementy, każdy pasuje tu idealnie :)

Oliwiaen pisze...

Bardzo dziękuję :)