poniedziałek, 8 maja 2017

Sama słodycz ;-) - My Creative Scrapbook / Pure Sweetness ;-) - My Creative Scrapbook

Dzisiaj po prostu sama słodycz :-) Nasza rodzinna księżniczka w różach i turkusach majowego kitu Limited Edition od My Creative Scrapbook:
Today just pure sweetness :-) Out family princess in pink and turqouise of the May Limited Edition kit by My Creative Scrapbook:


Pewną trudnością w pracy z określonym zestawem jest to, że czasem zawiera on rzeczy, których nie lubię albo nie umiem używać. I tak na przykład nie sięgnęłabym dobrowolnie po sznureczek pereł ani stylonową, sztywną koronkę... Ale z drugiej strony stawia to pewne wyzwanie, szukanie pomysłów i rozwiązań. I tak oto kłopotliwe dodatki użyłam jako ozdoby borderów:
While working with a defined, limited kit of stuff I find it a bit difficult they sometimes contain things I don't like or use. Thus I would never voluntarily grab pearl trim or stiff lace... But on the other hand such elements give you a challenge and make look for new ideas and solutions. And so I used those cumbersome embellies as border decoration:


Zestaw zawiera również Primową maskę - użyłam jej do dodania wzoru kredowym tuszem na delikatnym różowym tle:
The kit contains a Prima stencil as well - I used it to add the flowery pattern with chalk ink upon the delicate pink background:


Pozostało dodać kompozycję kwiatową, którą uzupełniłam wyciętymi ręcznie bannerkami:
I only needed to add some flower cluster completed with hand-cut fishtail banners:Miłego dnia :-)
Have a nice day :-)

Brak komentarzy: